Susitikimo pirmoji pusė buvo lygi (4:4), tačiau sėkmingą atkarpą sužaidę aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą (12:8). Vytauto Šarakausko tritaškis padidino klaipėdiečių pranašumą (18:10). Po pirmojo kėlinio ekipas skyrė 12 taškų – 22:10.

Įpusėjus antram kėliniui svečiai vedami Dominyko Milkos sumažino deficitą iki 3 taškų (27:24). Vis dėl to ketvirčio pabaigoje aikštelės šeimininkai Simo Galdiko dėka susigrąžino dviženklę persvarą (45:28).

Antrą rungtynių pusę „Neptūnas“ pradėjo padidindamas persvarą iki 21-o taško (62:41). O po trijų kėlinių klaipėdiečiai pirmavo 71:44 ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys tebuvo tik formalumas. Kazio Maksvyčio auklėtiniai laimėjo ketvirtį rezultatu 27:15, o rungtynes – 98:59.

Fantastiškai žaidęs D. Milka (14/18 dvitaškiai, 4/6 baudos) pelnė daugiau nei pusę visų „Prienų“ taškų – 32 iš 59-ių.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 17 (13 at. kam.), Simas Galdikas 14, Justas Sinica 12, Valdas Vasylius 11 taškų.

„Prienai“: Dominykas Milka 32, Domantas Šeškus 12, Martynas Linkevičius 9 taškai.

„Šiauliai“ – BBL pusfinalyje

Gedimino Petrausko treniruojami Šiaulių „Šiauliai“ svečiuose 78:66 (17:16, 9:18, 27:14, 25:18) antrą kartą nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ ir žengė į Baltijos krepšinio lygos (BBL) pusfinalį.

Jame „Šiauliai“ susitiks su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubo ir Utenos „Juventus“ poros nugalėtoju (pirmą dvikovą 76:65 laimėjo pasvaliečiai).

Pirmame mače namuose šiauliečiai „Lietkabelį“ pranoko dar užtikrinčiau – 101:83.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 15, Jurica Zuza 14, Dainius Šalenga 12, Ivanas Neliubovas 9 taškai.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 15, Gintaras Leonavičius 13, Julius Jucikas ir Jeffrey Allenas (9 atk. kam.) po 11, Rolandas Alijevas 10 taškų.