Pirmą dvikovą „Šiauliuose“ 5 taškų skirtumu - 89:84 - buvo laimėję aikštės šeimininkai.

Pirmi taškus pelnė svečiai, tačiau sužaidus 2 minutes po Omaro Cooko tritaškio rezultatas tapo lygus (5:5). „Šiauliams“ gerai sekėsi naudotis varžovų klaidomis – iš toli pataikė Arnas Labuckas, greitoje atakoje įdėjo Travisas Leslie (10:5). „Lietuvos rytą“ į priekį tempė Antanas Kavaliauskas, pavyzdingai darbavęsis tiek puolime, tiek gynyboje (9:12). Po minutės pertraukėlės svečiai didino atotrūkį (17:11), tačiau sostinės krepšininkams atsitiesti prireikė vos minutės – antrą tritaškį pataikė O. Cookas, greitoje atakoje pasižymėjo Juanas Palaciosas ir „Lietuvos ryto“ deficitas ištirpo iki minimumo (16:17). Per likusį kėlinio laiką vilniečiams nepavyko išsiveržti į priekį, o „Šiauliai“ sužaidus 10 minučių pirmavo 24:21.

Antro ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai pasivijo šiauliečius (26:26), tačiau galutinai iniciatyvos perimti jiems nepavyko. Įtampa aikštėje didėjo, kai vilniečiams kelis sykius nepavyko pataikyti iš po krepšio, vyko įnirtinga kova, o po kelių akimirkų nesportine pražanga buvo nubaustas Vytautas Šulskis. Permainingai besiklosčiusiose rungtynėse besivejančiojo vaidmenyje buvo „Lietuvos rytas“(34:36). Galiausiai kėlinio pabaigoje J. Palacioso pastangomis sostinės klubas persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau pranašumo išsaugoti nepavyko – prieš pat didžiąją pertrauką rezultatą išlygino Julius Jucikas – 38:38.

Pirmoje mačo dalyje „užspaustas“ buvęs T. Leslie trečiame kėlinyje buvo vis aktyvesnis – jo ir D. Needhamo pastangomis „Šiauliai“ išlaikė persvarą (47:44). Tuo tarpu Dainius Adomaitis sėkmingai išnaudojo vieną iš savo komandos pranašumų – priekinę liniją. J. Palacioso ir A. Kavaliausko metimai po ilgos pertraukos sugrąžino persvarą sostinės klubui, o netrukus atkarpą pratęsė ir Renaldas Seibutis (51:47). Sustygavę gynybą vilniečiai šiauliečiams leido įmesti vis rečiau, o patys tolo. Prieš ketvirtą kėlinį „Lietuvos rytas“ pirmavo 58:52.

Ketvirtame kėlinyje Vilniaus komandos gynybą toliau terorizavo Julius Jucikas, tačiau kitoje aikštės pusėje siautėjo Eimantas Bendžius, įkrovęs iš viršaus, o vėliau pataikęs ir dvitaškį (62:56). Šiauliečiai mėgino vytis aikštės šeimininkus, tačiau šaltakraujiškai rungtyniavę R. Seibutis ir O. Cookas to padaryti neleido – 78:68.

19 taškų prie vilniečių pergalės prisidėjo Renaldas Seibutis, 15 - Juanas Palaciosas, 12 - Omaras Cookas.

Svečiams iš Šiaulių Julius Jucikas pelnė 18 taškų, Derekas Needhamas - 14, Vytautas Šulskis - 11.

„Neptūnas“ pakilo į antrą vietą

Keturioliktą pergalę devynioliktose rungtynėse iškovojo ir į antrą vietą vėl pakilo praėjusio sezono bronzos medalininkas Klaipėdos „Neptūnas“, namuose 78:76 (22:18, 19:25, 21:11, 16:22) palaužęs devintoje pozicijoje likusio Kėdainių „Nevėžio“ (11/22) pasipriešinimą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Marius Runkauskas (17 tšk.), Tyrone'as Brazeltonas, Valdas Vasylius (po 11 tšk.) ir Vytautas Šarakauskas (10 tšk.).

Po 23 taškus į uostamiesčio ekipos krepšį įmetė Tauras Jogėla ir Gintaras Leonavičius, 14 - Šarūnas Kulevičius.

Prienų krepšininkai - ketvirti

24-ą pergalę 33-iose rungtynėse iškovojo ir šalies taurės laimėtojas Prienų „TonyBet“ klubas, savo aikštėje 88:74 (22:13, 27:12, 22:18, 17:31) nugalėjęs dešimtoje pozicijoje likusią Alytaus „Dzūkijos“ (11/23) ekipą.

27 taškus nugalėtojams pelnė Vaidas Čepukaitis (16 atkovotų kamuolių), 19 - Gintaras Kadžiulis, po 14 - Laimonas Kisielius, 11 Mindaugas Lukauskis.

Svečių iš Alytaus gretose rezultatyviausiai žaidė Edgaras Švelginas (18 tšk.), Eigirdas Žukauskas (15 tšk.), Vidmantas Sragauskis (12 tšk.) ir Giedrius Kurtinaitis (11 tšk.).

„Juventus“ šventė pergalę Panevėžyje

Principinėje dvikovoje dėl septintos vietos Utenos „Juventus“ (14/19) krepšininkai svečiuose 82:68 (19:12, 24:23, 22:17, 17:16) įveikė aštuntoje pozicijoje likusią, tačiau dar vietos atkrintamose varžybose neužsitikrinusią Panevėžio „Lietkabelio“ (12/22) komandą.

20 taškų prie pergalės prisidėjo A. Matthewsas (10 sugriebtų kamuolių), 14 - Aidas Viskontas (14 tšk.), 13 - Gintautas Matulis (13 tšk.) ir Karolis Petrukonis (11 tšk.).

17 taškų į svečių krepšį įmetė Darrickas Leonardas, po 11 - Darius Griškėnas, Goranas Vrbancas ir Ryanas Olanderis.

„Lietuvos rytas“ - „Šiauliai“ - 78:68 (21:24, 17:14, 20:14, 20:16).

Panevėžio „Lietkabelis“ - Utenos „Juventus“ - 68:82 (12:19, 23:24, 17:22, 16:17).

Prienų „TonyBet“ - Alytaus „Dzūkija“ - 88:74 (22:13, 27:12, 22:18, 17:31).

Klaipėdos „Neptūnas“ - Kėdainių „Nevėžis“ - 78:76 (22:18, 17:21, 21:11, 16:22).

1.Lietuvos rytas191721684:134289,5
2.Neptūnas191451569:146273,7
3.Žalgiris191451558:134273,7
4.Prienai332492593:247172,7
5.Pieno žvaigždės3321122512:234463,6
6.Šiauliai3319142657:245757,6