Lietuviai privertė varžovus suklysti net 27 kartus ir jų klaidas sėkmingai išnaudojo, pelnydami 27 taškus. Lietuvos ekipa tiksliau atakavo krepšį (47,1 proc. – 36,9 proc.) ir perėmė daugiau kamuolių (16-9).

Du Lietuvos krepšininkai surinko daugiau nei pusę komandos taškų. Rezultatyviausias buvo Tadas Sedekerskis, pelnęs 24 taškus (7 atk. kam.), 22 įmetė Arnoldas Kulboka, 10 - Tomas Verbinskis, po 6 - Eimantas Stankevičius ir Rokas Gadiliauskas.

Danų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Asbjoernas Nerlovas (15 tšk.), Sylvesteris Bergas (11 tšk.), Davidas Kristensenas (10 tšk.) ir Aske Flenstedas (8 tšk.).

Po A. Kulbokos 4 iš eilės pelnytų taškų Lietuvos ekipa pirmavo dviženkliu skirtumu (12:2, 8 min.). Įpusėjus ketvirčiui varžovai kiek sušvelnino atsilikimą (18:12) ir neleido lietuviams atsipalaiduoti. Tomas Verbinskis pataikė dvitaškį ir Lietuvos rinktinė pirmavo 13 taškų persvara (27:14, 3 min.), Mūsiškiai efektyviai išnaudojo danų klaidas ir kontroliavo žaidimą iki kėlinio pabaigos – 30:19.

Antrame kėlinyje sužaidus 3 minutes Lietuvos komanda, neleidusi varžovams pelnyti taškų, padidino pranašumą (34:19). 15 taškų ekipas skyrė ir įpusėjus ketvirčiui (36:21). Iki didžiosios pertraukos tiksliau krepšį atakavę (48,6 proc. – 34,4 proc.) ir rečiau klydę (6-14) lietuviai persvaros neiššvaistė (41:26).

Dominuojančias pozicijas Lietuvos krepšininkai išlaikė ir trečiame kėlinyje (54:30, 7 min.), kuriame nemažino tempo ir kontroliavo situaciją aikštėje. Iki ketvirčio pabaigos Danijos komandai nepavyko priartėti (66:47.) Intrigos nebuvo ir paskutinėje mačo dalyje. Lietuvos ekipa žaidė užtikrintai (76:53, min.) ir pergalės iš rankų nepaleido.

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais penktadienį (rugpjūčio 29 d.) su Rusijos komanda, kuri ketvirtadienį 72:61 (14:12, 19:15, 20:15, 19:19) nugalėjo Suomijos bendraamžius.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.