Po trijų kėlinių lietuviai nuo varžovų atsiliko tik trim taškais – 58:61, tačiau vėliau Sauliaus Štombergo auklėtinių žaidimas visiškai subyrėjo ir kroatai atitrūko bei užtikrintai nužygiavo iki pergalės.

Mūsiškiams 17 taškų įmetė Raimundas Žuklevičius 17 (5/7 tritaškiai, 6 klaidos), 15-a pridėjo Tautvydas Paliukėnas, 10 – Tomas Zdanevičius.

Tuo metu „centras“ Domantas Sabonis per 26 min. sukrapštė tik 2 taškus (1/7 dvitaškis, 0/1 tritaškis), bet sugriebė 11 atšokusių kamuolių.

Kroatų gretose tiesiog nesulaikomas buvo 16-metis talentas D. Benderis. Jis per 29 min. pasižymėjo įspūdingu dvigubu dubliu – 36 taškai (10/14 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 5/7 baudos) ir 14 atkovotų kamuolių – bei net 50 naudingumo balų.

20 taškų į Lietuvos rinktinės krepšį įsūdė Luka Božičius, 13 – Marko Arapovičius.

Paskutinį B grupės mačą lietuviai žais šeštadienį su Anglijos krepšininkais.

B grupės turnyro lentelė:

1.Kroatija220177:1134
2.Prancūzija211145:1203
3.Lietuva211141:1613
4.Anglija20292:1612

Lietuvos 18-metės nepasipriešino lenkėms

Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė toliau neranda pergalių recepto Portugalijoje vykstančiame Europos čempionate. 30 kartų suklydusios Ramunės Kumpienės auklėtinės 52:75 (13:23, 11:19, 13:19, 15:14) nusileido Lenkijos bendraamžėms. Tai jau buvo šešta iš eilės lietuvių nesėkmė.

Nors pirmąjį kėlinį lietuvės pradėjo kovingai ir vienu metu netgi pirmavo (10:6, 5min.), tačiau vėliau jos sunkiai rinko taškus, o Lenkijos krepšininkės greitai pajautė žaidimo ritmą ir perėmė iniciatyvą. Po dešimties minučių varžovės jau turėjo dviženklį pranašumą (23:13)

Problemos nesibaigė ir antrajame ketvirtyje, kuriame lenkės kontroliavo situaciją (28:19, 5min.) ir tik didino pranašumą. Dvitaškį sulig paskutinėmis sekundėmis pataikiusios varžovės prasidėjus didžiajai pertraukai pirmavo užtikrintai – 42:24.

Antroji mačo dalis buvo daugiau formalumas. Lietuvės nerado jokių priešnuodžių sėkmingam Lenkijos rinktinės žaidimui ir nekėlė varžovėms grėsmės. Po trečiojo ketvirčio komandas skyrė 24 taškai (61:37), per likusį laiką lenkės solidų pranašumą išlaikė.

Lietuvos komandoje išsiskyrė Laura Juškaitė, pelniusi 14 taškų (8 atk.kam.). 11 pridėjo Agnė Černeckytė.

Lenkes į priekį vedė Sylwia Bujniak ir Monika Radomska, įmetusios atitinkamai 18 ir 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (49)