D. Motiejūnas atkrintamųjų varžybų skonio neparagavo - lietuvis buvo registruotas mačui, tačiau trenerio sprendimu nežaidė. Kaip ir dar keturi Hjustono komandos krepšininkai.

„Rockets“ komanda reguliariajame sezone Vakarų konferencijoje užėmė ketvirtą vietą. Po pirmo ketvirtfinalio mačo savos aikštės pranašumą serijoje įgijusi Portlendo ekipa reguliarųjį sezoną baigė penkta.

„Trail Blazers“ ekipą į pergalę vedė fantastiškai žaidęs LaMarcusas Aldridge'as. Jis per 46 žaidimo minutes pelnė net 46 taškus (15/29 dvit., 2/2 trit., 10/13 baudų met.) ir atkovojo 18 kamuolių. Damianas Lillardas pelnė 31 tašką.

„Rockets“ komandai po 27 taškus surinko Jamesas Hardenas ir Dwightas Howardas. Tik 8 metimus iš 28 žaidimo metu pataikęs J. Hardenas paskutinėmis pratęsimo sekundėmis prametė ir antrą pratęsimą galėjusį išplėšti dvitaškį metimą.

Hjustono ekipa galėjo laimėti mačą, tačiau pagrindinio laiko paskutinėmis sekundėmis Portlendo krepšininkai porą kartų atkovojo kamuolį puolime ir L. Aldridge'as rezultatą išlygino (106:106). O paskutinės „Rockets“ atakos metu J. Hardenas kamuolį prarado.

Antros šios serijos rungtynės trečiadienį vėl bus žaidžiamos Hjustone.

Hjustono „Rockets“ - Portlendo „Trail Blazers“ - 120:122 (20:27, 29:21, 30:25, 27:33; 14:16)

„Rockets“: Jamesas Hardenas ir Dwightas Howardas (15 atk. kam.) - po 27, Chandleris Parsonsas 24, Jeremy Linas 14;

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 46 (18 atk. kam.), Damianas Lillardas 31, Wesley Matthewsas 18, Nicolas Batumas 14.

Čempionė Majamio „Heat“ komanda pirmosiose Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse namuose 99:88 (19:23, 30:19, 23:23, 27:23) įveikė Šarlotės „Bobcats“ krepšininkus. Majamio ekipos lyderis LeBronas Jamesas pelnė 27 taškus, Dwyane'as Wade'as surinko 23.

Šarlotės komanda kibo čempionams į atlapus ir atkakliai priešinosi tris kėlinius. Tačiau „Heat“ neleido suabejoti savo pranašumu ir užtikrintai įsirašė pirmą pergalę šioje serijoje.

„Bobcats“ lyderis Alas Jeffersonas mačo pradžioje patyrė kojos traumą. Nepaisant skausmų jis tęsė rungtynes ir pelnė 18 taškų, atkovojo 10 kamuolių.

Majamio „Heat“ - Šarlotės „Bobcats“ - 99:88 (19:23, 30:19, 23:23, 27:23)

„Heat“: LeBronas Jamesas 27 (9 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 23, Chrisas Boshas 13, Jamesas Jonesas – 12;

„Bobcats“: Kemba Walkeris 20, Alas Jeffersonas 18 (10 atk. kam.), Gary'is Nealas 17, Joshas McRobertsas 15.

Savos aikštės pranašumą pirmajame Rytų konferencijos ketvirtfinalio mače prarado ir Čikagos „Bulls“ klubas. Po itin nesėkmingo ketvirto kėlinio „Bulls“ namuose 93:102 (22:24, 32:24, 21:24, 18:30) nusileido Vašingtono „Wizards“ komandai.

Vašingtono ekipa ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.

Čikagos „Bulls“ - Vašingtono „Wizards“ - 93:102 (22:24, 32:24, 21:24, 18:30)

„Bulls“: D.J. Augustinas ir Kirkas Hinrichas - po 16, Jimmy'is Butleris 15, Tajus Gibsonas 12, Carlosas Boozeris ir Mike'as Dunleavy - po 11, Joakimas Noah 10 (10 atk. kam.);

„Wizards“: Nene Hilario 24, Trevoras Ariza 18, Johnas Wallas 16, Marcinas Gortatas 15 (13 atk. kam.), Bradley Bealas 13, Andre Milleris 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)