Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 18 taškų, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 26 žaidimo minutes (26:11) M. Kuzminskas pataikė 2 tritaškius iš 5, 5 dvitaškius iš 8 bei realizavo abu baudų metimus.

Willis Thomas nugalėtojams pelnė 17 taškų, Calebas Greenas - 10.

Šeimininkų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Bojanas Dubljevičius, Rafa Martinezas (po 11 tšk.) ir Nemanja Nedovičius (10 tšk.).

Septintą nesėkmę aštuntajame ture patyrė ir autsaidere tapo Mariaus Grigonio atstovaujama Manresos „La Bruixa d'Or“ komanda, svečiuose 75:82 (22:23, 11:27, 28:11, 14:21) nusileidusi į šešioliktą poziciją pakilusiems San Sebastiano „Gipuzoka Basket“ (2/6) krepšininkams.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 25 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir po du sykius suklydo bei prasižengė. Per nepilnas 36 žaidimo minutes (35:41) M. Grigonis pataikė 7 tritaškius iš 10, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo 2 baudų metimus iš 4.

Davinas White'as svečiams pelnė 16 taškų, Jamaras Samuelsas – 10.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Jordis Grimau (18 tšk.) ir Davidas Doblas (16 taškų).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja visus aštuonis mačus laimėjęs šalies vicečempionas Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido „Real“ klubas, lenkiantis čempionės titulą ginančią „FC Barcelona“ (7/1) ekipą.

„Real“ iškovojo aštuntą pergalę iš eilės, svečiuose 81:72 (24:22, 24:20, 16:15, 17:15) įveikusi keturioliktojoje pozicijoje esančius Sevilijos „Baloncesto“ (5 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 4 taškus, dusyk suklydo bei kartą prasižengė. Per aikštelėje praleistas 7 minutes ir 18 sekundžių J. Mačiulis pataikė abu dvitaškius metimus.

Felipe Reyesas nugalėtojams pelnė 18 taškų, Gustavo Ayonas - 15, Jaycee Carrollas - 14, Sergio Rodriguezas - 12.

Šeimininkų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Derrickas Byarsas (18 tšk.), Alexas Urtasunas (14 tšk.) ir Ondrejus Balvinas (10 tšk.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)