"Žalgiris" rado jėgų įveikti LKL autsaiderius

Vienintelėse Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse sekmadienį Kauno sporto halėje susitiko abi laikinosios sostinės komandos - "Žalgiris" ir "Atletas-Policija". Sutriuškinę varžovus 101:59, Kauno "Žalgirio" krepšininkai su penkiomis pergalėmis ir dviem pralaimėjimais vėl grįžo į trečiąją turnyro lentelės vietą.
Kauno "Žalgiris"
Po pralaimėjimo "Atleto-Policijos" ekipa (1 pergalė ir 6 pralaimėjimai) su Marijampolės "Kraitene" dalijasi aštunta-devinta vietomis.

Rungtynių pradžioje neatrodė, kad "Žalgiris" iškovos tokią įtikinamą pergalę. Jis per pirmąjį kėlinuką susikrovė vos 6 taškų persvarą, o po dviejų pirmavo tik 11 taškų skirtumu (45:34). Tačiau po didžiosios pertraukos žalgiriečiai įrodė savo pranašumą, laimėdami trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinukus atitinkamai 13 ir 18 taškų skirtumu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Drama su pratęsimu: švedus nukovusi Europos rinktinė žais finale

Toronte (Kanada) vykstantis pasaulio ledo ritulio taurės turnyras, kuriame dėl trofėjaus grumiasi 8 komandos, priartėjo prie kulminacijos. Sekmadienio vakarą paaiškėjo ir antroji finalo dalyvė – ja tapo Europos rinktinė.

Baltijos rankinio lygoje Lietuvos komandos nesužibėjo

Gardine sužaistas pirmasis Baltijos lygos moterų rankinio čempionato turas, kurio metu komandoms per tris dienas teko sužaisti po penkerias rungtynes.

A. Kruopis iškovojo šeštą pergalę šį sezoną

Dviratininkas Aidis Kruopis („Veranda's Willems“) sekmadienį Belgijoje laimėjo 13-ąsias lenktynes „Gooikse Pijl“ (1.2 kategorija). Už pergalę 29-erių metų lietuviui atiteko 40 pasaulio reitingo taškų.

Baltarusijos lygoje – „Energijos“ pergalė po pratęsimo (1)

Sekmadienį Elektrėnuose Lietuvos ledo ritulio čempionai „Energijos“ ledo ritulininkai stojo į kovą Baltarusijos aukščiausiosios lygos rungtynėse su svečiais iš Bresto. Elėktrieniškiai po dramatiškos, labai kietos ir pratęsimo pareikalavusios kovos rezultatu 3:2 (2:1, 1:1, 1:2, 1:0) palaužė „HC Brest“ ekipą ir iškovojo antrą pergalę per trejas rungtynes.

Berlyno maratone trys lietuviai pagerino asmeninius rekordus (3)

Sekmadienį Vokietijoje vykusiame 43-iame BMW Berlyno maratone Ignas Brasevičius nuotolį įveikė per 2 valandas 18 minučių 56 sekundes ir, pagerinęs asmeninį rekordą, užėmė 24 vietą. Tai taip pat geriausias Lietuvos sezono rezultatas ir vienuoliktas rezultatas Lietuvoje per visą istoriją.