Rezultatyviai vakar Kauno ekipoje rungtyniavo ir Donatas Slanina, per 23 min. pelnęs 20 taškų.

"Žalgiris" per penkis turus iškovojo antrąją pergalę, "Zadar" nelaimėjo nė karto. Kitas Eurolygos rungtynes žalgiriečiai žais gruodžio 7 dieną namie su Bolonijos "Paf" (Italija). Pirmojo rato mačą svečiuose "Žalgiris" šiai komandai pralaimėjo 85:91.

Mačą galingai pradėjo G.Chižniakas, per pusantros minutės blokavęs 4 metimus. Nerasdami kelio prie "Žalgirio" krepšio, "Zadar" žaidėjai ėmė atakuoti iš toliau ir 4-ąją min. jau pirmavo 12:6.

Tačiau netrukus "Žalgirio" reikalai ėmė taisytis. 6-ąją min. pelnęs 8-ąjį savo tašką G.Chižniakas skirtumą sumažino iki minimumo - 11:12. Bet žalgiriečiai keliskart suklydo ir "Zadar" nutolo - 17:11.

Baigiantis pirmajam kėliniui iniciatyvos ėmėsi "Žalgirio" legionierius amerikietis Johnas White'as - pataikė dvitaškį bei tritaškį ir išlygino santykį (20:20).

Antrajame kėlinyje tarsi prasidėjo tritaškių konkursas - per pirmas 5 minutes abiejų ekipų žaidėjai pataikė po tris tolimus metimus.

Iniciatyvą savo rankose laikė "Žalgiris", kuris nuolat pirmavo 2-4 taškais. Baigiantis ketvirčiui, žalgiriečiai spurtavo 6:0 ir 20-ąją min. padidino persvarą iki 50:39.

Per pirmus du kėlinius pasižymėjo D.Slanina, kuris per 13 min. pelnė 15 taškų - pataikė visus tris dvitaškius ir 3 iš 4 tritaškių.

24-ąją min. "Žalgiris" persvarą padidino iki 63:51, bet skylėta gynyba neleido žalgiriečiams labiau atitrūkti. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai išlaikė iniciatyvą savo rankose. 40-ąją min. "Žalgiris" įgijo didžiausią persvarą - 97:83.