"Zadar" pakluso "Žalgirio" valiai

"Zadar" (Kroatija) krepšininkai buvo bejėgiai prieš Kauno "Žalgirio" legionierių ukrainietį Grigorijų Chižniaką. Vakar Kaune per paskutines Eurolygos varžybų A grupės pirmojo rato rungtynes "Žalgiris" 97:85 (20:22, 32:21, 21:23, 24:19) nugalėjo "Zadar". G.Chižniakas prie pergalės prisidėjo 22 taškais, 10 atkovotų kamuolių ir 6 blokais. Ukrainietis pirmąkart šį sezoną žaidė taip efektyviai.
Kauno "Žalgiris"
Rezultatyviai vakar Kauno ekipoje rungtyniavo ir Donatas Slanina, per 23 min. pelnęs 20 taškų.

"Žalgiris" per penkis turus iškovojo antrąją pergalę, "Zadar" nelaimėjo nė karto. Kitas Eurolygos rungtynes žalgiriečiai žais gruodžio 7 dieną namie su Bolonijos "Paf" (Italija). Pirmojo rato mačą svečiuose "Žalgiris" šiai komandai pralaimėjo 85:91.

Mačą galingai pradėjo G.Chižniakas, per pusantros minutės blokavęs 4 metimus. Nerasdami kelio prie "Žalgirio" krepšio, "Zadar" žaidėjai ėmė atakuoti iš toliau ir 4-ąją min. jau pirmavo 12:6.

Tačiau netrukus "Žalgirio" reikalai ėmė taisytis. 6-ąją min. pelnęs 8-ąjį savo tašką G.Chižniakas skirtumą sumažino iki minimumo - 11:12. Bet žalgiriečiai keliskart suklydo ir "Zadar" nutolo - 17:11.

Baigiantis pirmajam kėliniui iniciatyvos ėmėsi "Žalgirio" legionierius amerikietis Johnas White'as - pataikė dvitaškį bei tritaškį ir išlygino santykį (20:20).

Antrajame kėlinyje tarsi prasidėjo tritaškių konkursas - per pirmas 5 minutes abiejų ekipų žaidėjai pataikė po tris tolimus metimus.

Iniciatyvą savo rankose laikė "Žalgiris", kuris nuolat pirmavo 2-4 taškais. Baigiantis ketvirčiui, žalgiriečiai spurtavo 6:0 ir 20-ąją min. padidino persvarą iki 50:39.

Per pirmus du kėlinius pasižymėjo D.Slanina, kuris per 13 min. pelnė 15 taškų - pataikė visus tris dvitaškius ir 3 iš 4 tritaškių.

24-ąją min. "Žalgiris" persvarą padidino iki 63:51, bet skylėta gynyba neleido žalgiriečiams labiau atitrūkti. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai išlaikė iniciatyvą savo rankose. 40-ąją min. "Žalgiris" įgijo didžiausią persvarą - 97:83.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Dar vienas skandalas bokse: čempiono T. Fury organizme – kokaino pėdsakai (2)

Bokso pasaulyje – dar vienas skandalas. Pasaulio sunkaus svorio čempiono Tysono Fury dopingo testas buvo teigiamas, 28-erių sportininko organizme aptikta narkotinės ir draudžiamos medžiagos kokaino.

Lietuvos pankrationo federacija bendradarbiaus su kubiečiais

Vienas labiausiai patyrusių Lietuvos pankrationo meistrų Konstantinas Mokšinas lankėsi Kuboje ir sudarė Lietuvos pankrationo federacijos (LPF) bendradarbiavimo sutartį su pirmuoju vietos kovos menų klubu „Evelio MMA Vedado“.

Kraupus incidentas ringe: 25-erių boksininkas – kritinės būklės, varžovas griebėsi už galvos (27)

Škotijoje, Glazgo „Radisson Blu“ viešbutyje surengtas bokso turnyras baigėsi kraupiu incidentu ir buvo nutrauktas. Po penktame raunde pralaimėtos kovos 25-erių boksininkas Mike‘as Towellas komos būsenos su deguonies kauke buvo išgabentas į ligoninę – medikai kovoja dėl sportininko gyvybės.

Geriausios Lietuvos rankininkės rinksis į treniruočių stovyklą

Jau spalio 3 dieną geriausios šalies rankininkės renkasi į antrąją pasirengimo stovyklą prieš lapkričio 25–27 dienomis Slovakijoje vyksiančias pasaulio čempionato atrankos varžybas.

Vilniaus „Ardo-Rudaminos“ žolės riedulininkai namuose nugalėjo šiauliečius

2016-2017 metų sezono Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionate sužaistos dar vienerios rungtynės, kuriose Vilniaus „Ardas-Rudamina“ nugalėjo Šiaulių SM „Klevą“ rezultatu 2:0 (1:0).