Vienintelį apdovanojimą Lietuvai – sidabro medalį jaunių amžiaus grupėje – iškovojo kanojininkas Vadimas Korobovas. Jis vienviečių kanojų sprinto – 200 m distancijos – finale finišavo antras (41,612 sek.).

Europos čempionu šioje rungtyje tapo Sergejus Tarnovskis (40,888 sek.) iš Moldovos, o bronza tenkinosi čekas Karelas Palma (42,212 sek.).

500 m distancijos finale V. Korobovas užėmė septintą vietą (1 min. 57,276).

Penktas jaunimo amžiaus grupės 200 m rungties finale liko kanojininkas Henrikas Žustautas (40,772 sek.).

Vienviečių baidarių (200 m) jaunių grupės finale Artūras Seja (36,875 sek.) finišavo septintas, tokia pat pozicija jaunimo merginų vienviečių kanojų (200 m) finale tenkinosi Rūta Dagytė (52,313 sek.).