Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi ir vieną baudos minutę gavusi vokietė Laura Dahlmeier - 41 min. 30,1 sek. Sidabro medalį pelnė čekė Gabriela Koukalova (+24,7 sek.; 1 b. min.), o bronzos - be klaidų šaudžiusi italė Alexia Runggaldier (+1.45,6).

Keturis kartus šaudykloje suklydusi 32-ejų metų D. Rasimovičiūtė-Bricė nugalėtojai pralaimėjo 8 min. 43 sek.

25-erių metų Lietuvos atstovė Natalija Paulauskaitė (+9.28,9; 3) užėmė 86-ąją vietą, o 31-erių metų Natalija Kočergina (+10.25,4; 7) - 89-ąją.

Lenktynėse dalyvavo 99 biatlonininkės.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 18 lenktynių pirmauja vokietė L. Dahlmeier, turinti 843 taškus. Antrąją vietą užima čekė G. Koukalova (814 tšk.), o trečiąją - suomė Kaisa Makarainen (728 tšk.).