T.Danilevičius debiutavo "Arsenal" ekipoje

 (1)
Tomas Danilevičius tapo pirmuoju lietuviu, sužaidusiu Anglijos "Premier" lygoje. Prieš pat Naujuosius metus ir tuoj po jų 22 metų futbolininkas dukart atstovavo Londono "Arsenal" klubui, su kuriuo prieš kelias savaites pasirašė kontraktą.
Anglijos lyga yra viena stipriausių pasaulyje - galingesniais laikomi tik Italijos ir Ispanijos čempionatai. Klubų biudžetais ir pajamomis "Premier" lygai neprilygsta nė vienos kitos šalies futbolas.

Užvakar per mačą Čarltone lietuvis uždirbo 11 metrų baudinį, tačiau "Arsenal" nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo. Argentinietis Nelsonas Vivasas 77-ąją min. baudinio neįmušė, ir "Charlton Athletic" iškovojo pergalę 1:0.

Nelabai sėkmingos antrąją vietą Anglijos čempionate užimančiai Londono komandai buvo ir gruodžio 30-ąją vykusios rungtynės su "Sunderland". "Arsenal" namie sužaidė 2:2, nors pirmavo 2:0.

Būtent rungtynėse su "Sunderland" T.Danilevičius ir debiutavo "Premier" lygoje.

Aikštėje jis pasirodė 79-ąją min., rezultatui esant 2:1, kai pakeitė pasaulio ir Europos čempioną Thierry Henry iš Prancūzijos.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Šiau­lių spor­to gim­na­zi­ja – permainų kryžkelėje

Šiemet Šiaulių sporto gimnazija sulaukė pokyčių. Ne, šeštą dešimtmetį skaičiuojanti mokymo įstaiga neketina vėl keisti iškabos (vien nepriklausomybės laikais gimnazijos pavadinimas keitėsi penkis kartus). Jaunųjų sportininkų kalvė, po savo stogu pasiryžusi sutelkti perspektyviausius regionų atletus, ilgus metus buvo podukros vietoje.

R. Karbauskis pamėgino paaiškinti, ką Seime veiks bušido kovotojas (225)

„Pajuokaujant, jei bus daužymosi kumščiais parlamente, toks politikas gali labai praversti“, – nusišypsojo politologas Liutauras Gudžinskas. Dar neseniai varžovus ringe talžiusio kovotojo Kęstučio Smirnovo pergalė prieš premjerą Algirdą Butkevičių tapo visų Seimo rinkimų vinimi. Bet ar dziudo meistrą pasikinkę valstiečiai ir žalieji išspaus ką nors konstruktyvaus iš tokio politikos dekadanso?

S. Krupeckaitė norėjo dviejų medalių, o parsivežė tris (8)

Sekmadienį Sen Kventine, netoli Prancūzijos sostinės Paryžiaus, pasibaigusio septinto Europos dviračių treko čempionato medalių lentelėje Lietuvos rinktinė, kurios atstovės iškovojo du aukso ir du bronzos medalius, užėmė septintą vietą.

R. Bernatonis: rinktinėje žaidi ne už save ir ne už klubą, o už visą šalį

Rolandas Bernatonis, kaip ir visa likusi Lietuvos vyrų rankinio rinktinė, su nekantrumu laukia naujo starto, naujos pradžios – atrankos į Europos čempionatą. Šį kartą Lietuvos varžovais grupės etape bus Prancūzijos, Norvegijos ir Belgijos rinktinės.

Irkluotojai rinksis iš dviejų kandidatų (1)

Į Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) vadovo kėdę ateinantiems ketveriems metams pretenduoja dabartinis federacijos prezidentas Dainius Pavilionis ir buvęs jos vadovas Artūras Jukna.