Sūnus ir tėvas Kostiuškevičiai dominavo karšto oro balionų varžybose Lenkijoje

(2)
Lenkijoje pasibaigusiose 18-ose karšto oro balionų varžybose „International Mountain Balloon Competition“ nugalėjo lietuvis Rokas Kostiuškevičius.
Skrydis oro balionu
© DELFI / Domantas Pipas

Lietuvos oreivis per 18 užduočių surinko 15 221 tašką.

Antrąją vietą užėmė Roko tėvas Rimas Kostiuškevičius. Jo sąskaitoje - 15 030 taškų.

Trečioje pozicijoje liko rusas Ivanas Meniaila. (14 852 tšk.).

Kitas lietuvis Giedrius Vaitulevičius (13 207 tšk.) užėmė devintąją vietą, Adamas Mikelevičius (11 717 tšk.) – 15-ąją, Vytas Kerdokas (11 638 tšk.) – 16-ąją, Laurynas Komža (11 313 tšk.) – 17-ąją, Mindaugas Lyčius (8228 tšk.) – 24-ąją, Žydrūnas Kazlauskas (7905 tšk.) – 26-ąją. Kiti lietuviai liko už 30-uko ribos.

Varžybose dalyvavo 40 oreivių.

Pirmąsias dvi vietas šiose varžybose Lietuvos oreiviai užėmė ir pernai, o 2015 metais šiose varžybose triumfavo Rimas Kostiuškevičius, o Rokas buvo trečias.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Penktadienį „Žalgirio“ arenoje startuoja Europos U-18 dziudo čempionatas (2)

Šį savaitgalį Europos dziudo bendruomenės žvilgsniai krypsta į Kauną. Čia birželio 9 – liepos 3 dienomis vyksta vienas svarbiausių metų renginių – Europos U-18 dziudo čempionatas. Tris dienas „Žalgirio“ arenoje varžysis stipriausi dziudo atletai iš 42 šalių.

F2 vandens formulės grįžta į Lietuvą: lietuvis sieks Europos čempiono titulo (2)

Nuo griaudinčių vandens formulių iki legendinių muzikos grupių koncertų. Tokia sporto ir muzikos fiesta rugpjūčio 19-20 dienomis vyks Kupiškio mariose. Vasaros pabaigoje Kupiškyje vyks vandens formulių F2 Europos čempionatas, o susirinkus žiūrovus šokdins tokios grupės, kaip „Bad Boys Blue“, „Secret Service“ ir atlikėjas Saulius Prūsaitis.

Lietuvos paplūdimio tinklininkės sparčiai kyla link pasaulio elito (1)

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė šį sezoną demonstruoja solidų žaidimą ir vis labiau artėja prie elitinių sportininkių gretų. 22-ejų metų lietuvės gegužės pabaigoje triumfavo Rytų Europos zoninės tinklinio asociacijos (EEVZA) turnyre Ukrainoje, o pastarąsias dvi savaites praleido Kinijoje, kur pirmą kartą iškovojo „World Tour“ serijos turnyrų bronzos medalius.

Galiūnas V. Blekaitis triumfavo varžybose Ukrainoje (1)

Berdianske (Ukraina) vykusiame pirmajame galiūnų varžybų „Strongman Open Challenge“ etape triumfavo lietuvis Vidas Blekaitis.

Europos jaunimo plaukimo čempionato starte A. Šeleikaitė – septinta

Netanijoje (Izraelis) prasidėjusiame Europos jaunimo plaukimo čempionate Lietuvos plaukikė Agnė Šeleikaitė 50 metrų krūtine rungtyje užėmė aukštą septintą vietą.