Ketvirtadienį namuose, stebint 16,8 tūkst. žiūrovų, „Sharks“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 5:6 (1:4, 2:0, 2:1; 0:0; 0:1) nusileido trečiąją pergalę iš eilės iškovojusiai dvyliktą poziciją Vakaruose užimančiai Kalgario „Flames“ (53 tšk.) ekipai.

Vos pusaštuntos minutės (7:25) aikštėje praleidęs lietuvis kartą netiksliai metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus per 23 rungtynes pelnė 2 įvarčius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 10 baudos minučių.

Nesėkmingai šeimininkams prasidėjusiame susitikime svečiai po pirmojo kėlinio pirmavo net 4:1, tačiau trečiajame kėlinyje „Sharks“ ledo ritulininkams pavyko išsiveržti į priekį – 5:4.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Tommy's Wingelsas (8:45), Loganas Couture'as (20:48), Patrickas Marleau (31:17), Joonas Donskoi (42:46) ir Dylanas DeMelo (45:55).

Nugalėtojams po įvartį pelnė Samas Bennettas (4:12), Markas Giordano (5:18), Seanas Monahanas (12:46), Mikaelis Backlundas (13:26), Krisas Russellas (8:08) ir pergalingą baudinį realizavęs Jiris Hudleris (65:00).