Šaudymo iš lanko varžybose Alytuje užfiksuoti net penki Lietuvos rekordai

 (1)
Liepos 21–ą klubas „Žaliasis lankas“ kvietė lankininkus varžytis pirmose šaudymo iš lanko varžybose „Best In Lithuania“. Jos vyko Alytaus mieste. Organizatoriai džiaugiasi, kad šįkart pirmas blynas nebuvo prisvilęs, o kaip tik atvirkščiai: pavyko pritraukti net 7 rėmėjus, nugalėtojams įteikti unikalius prizus, palepinti dalyvius pramogomis per varžybų pertraukas ir po varžybų.
Šaudymo iš lanko varžybos Alytuje
© Organizatorių nuotr.

Į Alytų lankininkai susirinko ne tik gerai praleisti laiką, tačiau ir parodyti itin aukštus rezultatus - užfiksuoti net 5 šalies rekordai!

Šįkart varžybose startavo 4 skirtingų grupių atstovai: suaugusiųjų, šaudančių paprastais lankais, suaugusiųjų, šaudančių ilgaisiais lankais, o taip pat - jaunimo bei jaunučių.

Suaugusių, šaudančių paprastais lankais grupėje, geriausiai sekėsi Vilniaus lankininkų sporto klubo atstovams. Pirmą vietą iškovojo Vladimiras Mosinas, antrą vietą užėmė Vitalija Zeleniūtė (pagerinusi Lietuvos moterų paprastų lankų rekordą), o trečią – Juozas Sedleckas.

Ilgųjų lankų suaugusiųjų grupėje dėl čempiono vardo užvirė atkakli kova ir nugalėtojas nebuvo aiškus iki pat paskutinių šūvių. Šįkart savo pranašumą įrodė „Perkūno strėlės“ atstovas Tomas Pocius, nugalėjęs druskininkietį Stasį Svetlauską. Trečią vietą iškovojo kita „Perkūno strėlės“ lankininkė Vaida Urbanavičiūtė.

Daugiausiai rekordų šiose varžybose užfiksuota jaunimo grupėje. Čempiono vardą čia iškovojo Simas Janutėnas, pagerinęs šalies jaunių ir jaunimo rekordus. Antrą vietą užėmė Delija Lekstutytė, taip pat pagerinusi jaunių ir jaunimo rekordus, o bronza atiteko „Šironijos“ lankininkui Linui Šironui.

Pačių jauniausių lankininkų grupėje geriausiai sekėsi Alytaus klubo „Žaliasis lankas“ lankininkei Cordelijai Abidaoud, sidabro medalį iškovojo vilnietis Mantas Lapinis, o bronzos medaliu pasipuošė kitas alytiškis Ignas Sakalauskas.

„Best In Lithuania“ varžybų organizatorių klubas „Žaliasis lankas“ atskleidė, kad tai buvo tikrai ne paskutinis toks renginys Alytuje. Ateityje planuojamos gerokai didesnio mąsto varžybos, į kurias bus kviečiami ir olimpiniais, ir skriemuliniais lankais šaudantys lankininkai, ne vien iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Istorinėse varžybose – sunerimusi L. Asadauskaitė ir nelaukta viešnia (26)

Pirmą kartą Vilniuje rengiamos aukščiausio rango šiuolaikinės penkiakovės varžybos – pasaulio taurės finalas – prasidėjo staigmenomis. Malonią šeimininkams pateikė Lina Batulevičiūtė, o viena favoričių laikyta Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė komplikavo savo galimybes siekti galutinės pergalės. Dar vienas netikėtumas buvo Donatos Rimšaitės pasirodymas tribūnoje.

Pasaulio penkiakovės taurės finalo fechtavimosi rungtyje lietuvės lipo lyderėms ant kulnų (1)

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjusiose pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo moterų varžybose Lietuvos garbę ginti stojo trys Lietuvos atstovės. Fechtavimosi rungtyje Londono olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė liko toli nuo lyderių, o geriausiai sekėsi Linai Batulevičiūtei ir Ievai Serapinaitei.

Savaitgalį į Trakus sugužės irkluotojai – vyks 55-oji „Gintarinių irklų“ regata (1)

Šių metų birželio 23-25 dienomis vyks jubiliejinė, 55-oji „Gintarinių irklų” regata. Regatoje irkluotojai pasitikrina jėgas prieš svarbiausius startus Europos bei pasaulio irklavimo čempionatuose. Šiais metais į „Gintarinių irklų” varžybas atvyksta sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos bei Rusijos.

Europos šuolių į vandenį čempionate I. M. Girdauskaitė liko tarp autsaiderių (1)

Lietuvos šuolininkei į vandenį Indrei Marijai Girdauskaitei pasirodymas Europos šuolių į vandenį čempionate Kijeve susiklostė ne taip, kaip norėtasi. Šuoliuose nuo 1 ir 3 metrų aukščių tramplinų rungtyse dalyvavusi sportininkė tikėjosi bent vienoje rungtyje patekti į finalą, tačiau to pasiekti nepavyko.

Vilniuje startavusiose penkiakovės pasaulio taurės vyrų fechtavimosi varžybose J. Kinderis – 16-as (1)

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjo šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo etapas. Pirmi į kovą įsitraukė vyrai, kurie varžėsi fechtavimosi rungties pagrindiniame etape. Lietuvai vyrų grupėje atstovauja vienintelis Justinas Kinderis.