"Sakalų" ginklas per varžybas Vokietijoje užstrigo

Vilniaus "Sakalų" krepšininkams Vokietijoje per R.Saportos taurės rungtynes su Bonos "Telekom" klubu nepavyko panaudoti pagrindinio savo kozirio - tritaškių metimų.
Vilniečiai užvakar C grupės lyderiui pralaimėjo 76:88. "Sakalai" patyrė penktąją nesėkmę per aštuonerias varžybas. Vokietijos klubas laimėjo šeštą kartą.

Vilniečiai Bonoje itin netaikliai atakavo iš toli - tikslą pasiekė tik 3 iš 22 jų tritaškių.

Tolimi metimai yra vienas svarbiausių ūgiu nepasižyminčių "Sakalų" ginklų.

Juoda diena buvo rezultatyviausiam "Sakalų" ekipos žaidėjui R.Saportos taurės turnyre Rolandui Skaisgiriui - jis pataikė tik 3 iš 15 dvitaškių ir tritaškių.

Bušido ringo naujokas V. Tarasevičius širdis žada užkariauti savo technika

Nors 26–erių Vilių Tarasevičių visi puikiai žino kaip daugkartinį kudo čempioną, jis teigia, kad to negana. Sporto klubo „Cunamis“ atstovas jau intensyviai ruošiasi kovo 18 dieną „Siemens“ arenoje vyksiančiam „BUSHIDO & KOK'45“ turnyrui, kur jėgas išbandys kovodamas pagal MMA taisykles.

Irkluotoja I. Adomavičiūtė tapo pasaulio rekordininke netradicinėje rungtyje

Lietuvos irkluotoja Ieva Adomavičiūtė 6 km irklavimo treniruokliais „Concept2“ varžybose JAV distanciją įveikė per 21 min. 00,1 sek. ir tapo pasaulio rekordininke.

Lietuvos kalnų slidininkas A. Drukarovas varžybose Italijoje – šeštas (10)

Kiesa Valmalenke (Italija) vykusių kalnų slidinėjimo varžybų vyrų slalomo rungtyje Lietuvos atstovas Andrejus Drukarovas užėmė šeštą vietą.

„Energijos“ ledo ritulininkai atsirevanšavo Baltarusijos jaunių rinktinei

Baltarusijos ledo ritulio antro diviziono čempionate pirmadienį Elektrėnų „Energijos“ komanda namuose 6:4 (2:2, 2:1, 2:1) nugalėjo Baltarusijos 18-mečių rinktinę.

Atvirame Europos džiudžitsu čempionate lietuviai iškovojo du medalius (1)

Portugalijoje vykusiame atvirame Europos džiudžitsu čempionate Lietuvos sportininkai iškovojo du medalius.