"Sakalų" ginklas per varžybas Vokietijoje užstrigo

Vilniaus "Sakalų" krepšininkams Vokietijoje per R.Saportos taurės rungtynes su Bonos "Telekom" klubu nepavyko panaudoti pagrindinio savo kozirio - tritaškių metimų.
Vilniečiai užvakar C grupės lyderiui pralaimėjo 76:88. "Sakalai" patyrė penktąją nesėkmę per aštuonerias varžybas. Vokietijos klubas laimėjo šeštą kartą.

Vilniečiai Bonoje itin netaikliai atakavo iš toli - tikslą pasiekė tik 3 iš 22 jų tritaškių.

Tolimi metimai yra vienas svarbiausių ūgiu nepasižyminčių "Sakalų" ginklų.

Juoda diena buvo rezultatyviausiam "Sakalų" ekipos žaidėjui R.Saportos taurės turnyre Rolandui Skaisgiriui - jis pataikė tik 3 iš 15 dvitaškių ir tritaškių.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Apdovanoti geriausi 2016 metų Lietuvos boksininkai (1)

Besibaigiant 2016 metams, Lietuvos bokso federacija (LBF) apdovanojo geriausius šių metų Lietuvos boksininkus, trenerius ir teisėjus. Buvo išrinkti geriausiųjų penketai, informuoja Lietuvos bokso federacija.

S. Biliui pakluso praėjusio amžiaus Lietuvos rekordas (4)

Kanadoje vykstančio pasaulio plaukimo čempionato trumpajame baseine (25 m) vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje ketvirtadienį lietuvis Simonas Bilis finišavo per 21,43 sek. ir 0,09 sek. pagerino nuo 1994 metų Raimondui Mažuoliui priklaususį Lietuvos rekordą.

Plaukikė U. Mažutaitytė įspūdingai pagerino R. Meilutytės rekordą (17)

Kanadoje vykstančio pasaulio plaukimo čempionato trumpajame baseine (25 m) moterų 200 m plaukimo nugara atrankoje ketvirtadienį lietuvė Ugnė Mažutaitytė finišavo per 2 min. 7,79 sek. ir net 2,3 sek. pagerino nuo 2013 metų Rūtai Meilutytei priklaususį Lietuvos rekordą.

Duomenis apie sporto finansavimą pateikė daugiau nei pusė šalies savivaldybių (4)

Duomenis apie tai, kam šalies miestai skyrė sportui numatytą paramą, projektui „sportopinigai.lt“ jau pateikė trisdešimt penkios savivaldybės. Anot projekto iniciatorių, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir DELFI, toks savivaldybių žingsnis tik patvirtina jų norą į sporto finansavimo sistemą įnešti dar daugiau skaidrumo.

Lietuvos biatlonininkai varžybose Italijoje – 20-i

Italijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės antrojo etapo varžybų mišrioje estafetėje penktadienį Lietuvos komanda – Gabrielė Leščinskaitė, Kotryna Vitkūnaitė, Rokas Suslavičius ir Deividas Demkovas – buvo aplenkta ratu ir galutinėje įskaitoje užėmė 20-ąją vietą.