R.Kurtinaitis gali likti bedarbiu

Po Seimo rinkimų keisis ir Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento valdžia. “VL Vakaro žinios” pavyko sužinoti, kad į šį postą pretenduoja 10-12 kandidatų.
Tarp kandidatų yra ir dabartinis departamento direktorius, praeityje garsus krepšininkas Rimas kurtinaitis. Tačiau jam kėdę nori išmušti ir jo pavaduotojas Algirdas raslanas, kuris Sidnėjuje buvo Lietuvos olimpinės delegacijos vadovas, taip pat visažinis Lietuvos delegacijos vėliavininkas Remigijus Gaška, kuris yra prezidento Valdo Adamkaus patarėjas jaunimo ir sporto klausimais.

R.Kurtinaitis “VL Vakaro žinioms” sakė, kad nuo jo mažiausiai priklauso, ar jis toliau liks departamento direktoriumi. “Esu karys, jei netiksiu naujajai valdžiai, tai nedirbsiu. Yra nemažai žmonių, kurie trinasi prie naujos valdžios ir taip nori užsitikrinti geras pareigas. O per keturis metus galutinai susipažinau su sistema, labiau mėgstu ne kalbėti, o dirbti. Departamentas nesugriuvo, sportininkų pasiekimai yra puikūs, tad manau, kad mano darbas nenuėjo veltui. O jei mane pakeis, darysiu kaip buvę Seimo nariai – eisiu į darbo biržą”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Trys P. Verenio įvarčiai neišgelbėjo „Energijos“ nuo pralaimėjimo

Šeštadienį Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynėse 26-erių metų Povilas Verenis surengė dar vieną savo įvarčių šou, tačiau tai neišgelbėjo vienintelės užsienyje rungtyniaujančios Lietuvos komandos.

Lietuvos vyrų rankinio lygoje Šiaulių klubas įveikė uteniškius

Šeštadienį vyko vienintelės Lietuvos "Vivus.lt" rankinio lygos rungtynės. Šiauliuose vykusiame mače susitiko vietos „SM Dubysa-Gubernija“ ir Utenos HC „Utena“. Staigmenos uteniškiai nepateikė, tad rungtynės baigėsi favoritų Šiaulių rankininkų pergale rezultatu 28:22 (17:12).

Lietuvos moterų rankinio lyderių dvikovoje pranašesnės buvo garliavietės (2)

Šeštadienį Garliavos sporto centro salėje buvo baigtos Lietuvos moterų rankinio lygos pirmo turo kovos. Susitiko šalies šios sporto šakos lyderės HC „Garliava SM-Cascada“ ir „ACME-Žalgiris“. Dvikovą laimėjo aikštelės šeimininkės Garliavos rankininkės rezultatu 31:28 (13:11) ir atsirevanšavo už prieš pusantros savaitės patirtą pralaimėjimą Baltijos lygos ture 20:25 (9:12).

Lenkų bėgikas laimėjo sunkiausias pasaulyje lenktynes – Spartatloną (1)

Lenkų bėgikas Andrzejus Radzikowskis šeštadienį pirmąkart laimėjo istorines Spartatlono lenktynes, įveikęs 245,3 km distanciją per 23 val. 1 min. 13 sekundžių.

Lietuvos šokėjų poros – pasaulio reitingo viršūnėje

Rugsėjo mėnesį prasidėjęs naujas sportinių šokių sezonas Lietuvos atstovams žada kaip niekada daug pergalių. Pirmus tris naujo sezono savaitgalius Lietuvos šokėjai aktyviai dalyvavo įvairiose tarptautinėse varžybose, kuriose tapo prizininkais ir finalininkais.