R.Berankis nepateko į pagrindines „US Open“ teniso varžybas

(55)
Ričardas Berankis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Perspektyviausiam Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui nepavyko pateikti dar vienos staigmenos viename iš keturių "Didžiojo kirčio" ("Grand Slam") serijos teniso turnyrų - "US Open" kvalifikacinėse varžybose. 476-ąją vietą ATP klasifikacijoje užimantis 18-metis lietuvis penktadienį paskutiniame, trečiajame atrankos etapo rate, trijų setų kovoje 6:4, 4:6, 2:6 nusileido 28-erių metų vokiečiui Bjoernui Pau (ATP - 136).

Atvirojo JAV teniso čempionato "US Open" prizų fondą sudaro 19,2 mln. JAV dolerių, o vyrų kvalifikaciniam turnyrui buvo skirtas 1 mln. JAV dolerių.

55
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

M. Bilius – Europos neįgaliųjų disko metimo vicečempionas

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 20:56
Disko metikas Mindaugas Bilius Didžiojoje Britanijoje vykstančiose Tarptautinio parolimpinio komiteto (IPC) organizuojamose 2014 metų Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos pirmenybėse iškovojo sidabro medalį.

Apmaudu: R. Meilutytė būtų laimėjusi Europos čempionato auksą pagerintas rusės J. Jefimovos rekordas (43)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 20:14
Apmaudu: R. Meilutytė būtų laimėjusi Europos čempionato auksą
A.Pliadžio nuotr. (LTOK)
17-metė Rūta Meilutytė trečiadienį Berlyne būtų lengvai iškovojusi Europos plaukimo čempionato aukso medalį – deja, ji vis dar yra Nandzinge, Kinijoje, kur tęsiasi jaunimo olimpinės žaidynės, todėl moterų 100 m krūtine finalą stebėjo tik per TV.

G. Titenis pateko ir į 200 m plaukimo krūtine finalą (5)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 19:41
Giedrius Titenis
AOP nuotr.
Vieną bronzos medalį Berlyne vykstančiame Europos plaukimo čempionate (100 m krūtine rungtyje) jau iškovojęs 25-erių metų Giedrius Titenis nenusiteikęs nusiraminti – trečiadienį vakare jis pateko ir į vyrų 200 m krūtine rungties finalą.

„Baltic Chain Tour“ lenktynės prasidėjo ukrainiečio pergale fotoalbumas (4)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 17:01
„Baltic Chain Tour“ lenktynės prasidėjo ukrainiečio pergale
K.Einikio nuotr.
Trečiadienį Vilniuje, Katedros aikštėje, prasidėjusių ketvirtųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ pirmąjį etapą laimėjo ukrainietis Michailas Kononenka („Kolss“). 26-erių metų dviratininkas 185 km distanciją įveikė per 3 val. 50 min. 55 sek. (vid. greitis – 48,069 km/h). Dviratininkai finišavo Panevėžyje.

S. Kurutis Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate iškovojo bronzos medalį (1)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 16:50
Didžiojoje Britanijoje vykstančiose Tarptautinio parolimpinio komiteto (IPC) organizuojamose 2014 metų Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos pirmenybėse antrą bronzos medalį Lietuvai iškovojo Simonas Kurutis.