R.Berankis nepateko į pagrindines „US Open“ teniso varžybas

(55)
Ričardas Berankis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Perspektyviausiam Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui nepavyko pateikti dar vienos staigmenos viename iš keturių "Didžiojo kirčio" ("Grand Slam") serijos teniso turnyrų - "US Open" kvalifikacinėse varžybose. 476-ąją vietą ATP klasifikacijoje užimantis 18-metis lietuvis penktadienį paskutiniame, trečiajame atrankos etapo rate, trijų setų kovoje 6:4, 4:6, 2:6 nusileido 28-erių metų vokiečiui Bjoernui Pau (ATP - 136).

Atvirojo JAV teniso čempionato "US Open" prizų fondą sudaro 19,2 mln. JAV dolerių, o vyrų kvalifikaciniam turnyrui buvo skirtas 1 mln. JAV dolerių.

AP/Scanpix
Dvidešimt antrą pergalę 34-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo keturiolikos komandų Vakarų konferencijos ir absoliutus čempionato lyderis Anahaimo „Ducks“ (49 tšk.) klubas.

Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynėse - vilniečių pergalė

2014 gruodžio mėn. 18 d. 21:07
Ketvirtadienį Vilniuje buvo sužaistos vienerios Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynės tarp vietos „Eastcon Tauro-Vilniaus kolegijos“ ir Šiaulių SM „Dubysos-ŠSVM“ komandų, kurias po gana įtemptos kovos laimėjo sostinės kolektyvas rezultatu 35:29 (17:14).

R. Meilutytė jau iškovojo du aukso medalius pirmą Lietuvos plaukimo čempionato dieną fotoalbumas (13)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 19:54
LTU plaukimo čempionatas
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Anykščiuose prasidėjo Lietuvos plaukimo trumpame 25 metrų baseine čempionatas. Pajėgiausia mūsų šalies plaukikė, olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei planetos rekordininkė 17-metė Rūta Meilutytė pirmą varžybų dieną iškovojo du aukso medalius. Kaunietė tapo Lietuvos čempione 100 m laisvu stiliumi (53,91 sek.) ir 50 metrų plaukim krūtine (29,47 sek.) rungtyse.

Netaikliai šaudžiusios Lietuvos biatlonininkės pasaulio taurės sprinto rungtyje - toli nuo lyderių (6)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 19:40
Ketvirtadienį Slovėnijoje moterų 7,5 km sprinto lenktynėmis prasidėjo 2014-2015 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) trečias etapas. Vėl netaikliai šaudžiusios Lietuvos atstovės liko toli nuo lyderių. Keturis kartus prašovusi pro šalį Diana Rasimovičiūtė-Bricė užėmė 83-ią vietą, o penkis baudos ratus sukusi Natalija Kočergina liko 87-a tarp 98-ių finišavusiųjų.

LTOK apdovanojimai - S. Jovaišai ir kitiems nusipelnusiems šalies sportininkams bei treneriams (2)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 18:26
„Apvalus gimtadienis - maratonas. Surizikavau šiemet viešai įveikti visą maratono distanciją. Džiugu, kad prisiminė visos sporto organizacijos. Ir jums, Olimpinio komiteto prezidente, dėkui už apdovanojimą“, - po apdovanojimo 60-mečio proga Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) ketvirtadienį sakė legendinis krepšininkas Sergejus Jovaiša.