R.Berankis nepateko į pagrindines „US Open“ teniso varžybas

(55)
Perspektyviausiam Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui nepavyko pateikti dar vienos staigmenos viename iš keturių "Didžiojo kirčio" ("Grand Slam") serijos teniso turnyrų - "US Open" kvalifikacinėse varžybose. 476-ąją vietą ATP klasifikacijoje užimantis 18-metis lietuvis penktadienį paskutiniame, trečiajame atrankos etapo rate, trijų setų kovoje 6:4, 4:6, 2:6 nusileido 28-erių metų vokiečiui Bjoernui Pau (ATP - 136).
Ričardas Berankis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Atvirojo JAV teniso čempionato "US Open" prizų fondą sudaro 19,2 mln. JAV dolerių, o vyrų kvalifikaciniam turnyrui buvo skirtas 1 mln. JAV dolerių.

„Dragūnas“ ir „Almeida-Stronglasas“ – per žingsnį nuo rankinio lygos finalo

Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygoje startavo pusfinalio varžybų etapas. Pirmose rungtynėse pergales pasiekė ir po žingsnį finalo link žengė Klaipėdos „Dragūno“ ir Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai. Klaipėdiečiai namuose 32:26 (18:14) nugalėjo HC „Vilnių“, o „Almeida-Stronglasas“ 28:22 (13:14) įveikė „Granito“ rankininkus.

Įspūdinga jachtos „Ambersail“ pergalė vienoje žymiausių pasaulio regatų (5)

Po penkių lenktynių dienų lietuvių jachtos „Ambersail“ įgula užtikrintai laimėjo pirmą vietą vienos žymiausių pasaulio regatų „Antigua sailing week“ pirmojoje grupėje, kurioje rungtyniavo didžiausi regatos laivai. Daugiau nei 1000 buriuotojų iš 20 skirtingų pasaulio šalių sulaukusi regata tapo įspūdinga lietuvių jachtos Karibų sezono pabaiga, po kurios ji pajudės Europos link.

Lietuvos šachmatų čempionato pradžioje – čempiono pergalė (1)

Vakar Vilniuje prasidėjo Lietuvos šachmatų čempionato finalinės varžybos, kuriose dalyvauja 10 stipriausių šalies šachmatininkų.

Mirė Lietuvos didmeistris V. Gavrikovas

Eidamas 58 metus mirė tarptautinis didmeistris Viktoras Gavrikovas (ELO koeficientas 2514).

D. Zubraus klubas pergale startavo NHL Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos pusfinalį (4)

Penktadienį pirmosiose 2015-2016 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynėse Dainiaus Zubraus atstovaujamas San Chosė „Scharks“ klubas namuose stebint 17 tūkst. žiūrovų, 5:2 (0:0, 0:1, 5:1) nugalėjo Nešvilio „Predators“ ledo ritulininkus.