R.Berankis nepateko į pagrindines „US Open“ teniso varžybas

(55)
Perspektyviausiam Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui nepavyko pateikti dar vienos staigmenos viename iš keturių "Didžiojo kirčio" ("Grand Slam") serijos teniso turnyrų - "US Open" kvalifikacinėse varžybose. 476-ąją vietą ATP klasifikacijoje užimantis 18-metis lietuvis penktadienį paskutiniame, trečiajame atrankos etapo rate, trijų setų kovoje 6:4, 4:6, 2:6 nusileido 28-erių metų vokiečiui Bjoernui Pau (ATP - 136).
Ričardas Berankis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Atvirojo JAV teniso čempionato "US Open" prizų fondą sudaro 19,2 mln. JAV dolerių, o vyrų kvalifikaciniam turnyrui buvo skirtas 1 mln. JAV dolerių.
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Lietuvos paplūdimio tinklininkams – Europos universitetų žaidynių sidabras (1)

Pirmą kartą istorijoje iš Europos universitetų sporto žaidynių (EUSA) medalius parveža Lietuvos paplūdimio tinklininkai. Kroatijoje vykstančiose EUSA žaidynėse sidabrą iškovojo Vilniaus universiteto (VU) atstovai Artūras Vasiljevas ir Lukas Každailis.

Tarptautinėse paplūdimio tinklinio varžybose – lietuvių bronza

Savaitgalį Vilniaus „Credit24“ arenoje prie Baltojo tilto vykęs Rytų Europos (EEVZA) jaunių (iki 18 metų) paplūdimio tinklinio čempionatas sėkmingai susiklostė Lietuvos atstovams. Mūsiškiai tiek merginų, tiek vaikinų varžybose iškovojo bronzos medalius.

„Tour de France“ finišas: puikus R. Navardauskas ir C. Froome'o triumfas (5)

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas, atstovaujantis JAV komandai „Cannondale - Drapac“, 103-iųjų labiausiai prestižinių daugiadienių lenktynių „Tour de France“ paskutiniame, 21-ajame, etape sekmadienį po finišo sprinto užėmė garbingą septintą vietą. Tai - aukščiausia 28 metų Lietuvos čempiono pozicija šiose varžybose šiais metais.

Lietuvių plaukikams Europos universitetų sporto žaidynėse – sidabras ir bronza

Rijekoje, Kroatijoje, vykstančiose Europos universitetų sporto žaidynėse sėkmingai šeštadienį kovas pradėjo Lietuvos plaukikai, iškovoję du medalius.

Lietuvos kliūtinio bėgimo čempionate – tik dvi dalyvės (9)

Šeštadienį Vilniuje vykusiame Lietuvos 3000 m kliūtinio bėgimo čempionate aukso medalius iškovojo šiaulietė Evelina Miltenė ir vilnietis Andrejus Jegorovas.