R. Tvorogalas Europos gimnastikos čempionate užėmė 20-ą vietą

Rumunijoje vykstančio Europos sportinės gimnastikos čempionato vyrų daugiakovės varžybų finale penktadienį Lietuvos atstovas Robertas Tvorogalas užėmė 20-ą vietą.
Robertas Tvorogalas
© Facebook

22-ejų metų sportininkas per šešias rungtis surinko 77,297 taško.

R. Tvorogalas buvo 11-as pratimuose ant lygiagrečių (13,800 tšk.), 16-as - pratimuose ant žiedų (13,066 tšk.), 19-as - atraminių šuolių (13,566 tšk.) ir pratimų ant skersinio (12,633 tšk.) rungtyse, 22-as - laisvuosiuose pratimuose (12,566 tšk.) ir 24-as - pratimuose ant arklio (11,666 tšk.).

Kitas lietuvis 21-erių metų Tomas Kuzmickas surinko 75,165 taško ir užėmė 23-ią vietą.

Jis buvo 11-as pratimuose ant skersinio (13,200 tšk.), 12-as - pratimuose ant arklio (13,133 tšk.), 16-as - atraminiuose šuoliuose (13,833 tšk.), 17-as - laisvuosiuose pratimuose (13,100 tšk.) ir 24-as - pratimuose ant žiedų (11,733 tšk.) ir pratimuose ant lygiagrečių (10,166 tšk.).

Europos čempionu tapo ukrainietis Olegas Verniajevas (85,866 tšk.). Sidabro medalis atiteko rusui Arturui Dalalojanui (85,498 tšk.), bronzos - britui Jamesui Hallui (84,664 tšk.).

Finale varžėsi 24-uri sportininkai.

Į atskirų rungčių finalus Lietuvos sportininkai nepateko.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Savaitgalio sportas Lietuvoje: LKL ketvirtfinaliai, A lygos lyderių dvikova ir kultūrizmas

Lietuvos sporto aistruolių artėjantį savaitgalį laukia daug krepšinio ir futbolo rungtynių: Lietuvos krepšinio lygoje prasidės atkrintamos varžybos, Baltijos moterų krepšinio lygoje vyks kovos dėl čempionių taurės, o Lietuvos futbolo A lygoje susitiks lyderiai. Taip pat vyks šaudymo, imtynių ir kultūrizmo varžybos.

Išrinktas naujas Lietuvos stalo teniso asociacijos prezidentas (1)

Įvyko Lietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) ataskaitų ir rinkimų konferencija. Net penkias su puse kadencijos nuo 1994-ų metų krašto stalo tenisininkams vadovavęs Rimgaudas Balaiša nutarė užleisti vietą jaunesniems.

Daugkartinė Europos čempionė A. Trebaitė palieka didįjį sportą (4)

Triskart Europos dviračių treko čempionė Aušrinė Trebaitė nusprendė baigti savo sportinę karjerą. Apie tai 28-erių metų panevėžietė ketvirtadienį oficialiu raštu informavo Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentą Romualdą Bakutį.

Olimpietis M. Mizgaitis: imtynės suformavo tvirtą mano charakterį (1)

Lietuvos imtynininkas ir Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas Mindaugas Mizgaitis tikina, kad net aštuoniolika metų profesionalus sportas užėmė didžiausią jo gyvenimo dalį.

„Pingvinai“ ir „Senatoriai“ pergalėmis pradėjo NHL Rytų konferencijos pusfinalį

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalio pirmose rungtynėse ketvirtadienį Pitsburgo komanda „Penguins“ (2-a vieta konferencijoje) svečiuose 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) įveikė reguliaraus sezono nugalėtoją Vašingtono ekipą „Capitals“ (1) ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.