Lietuvis finišavo per 59,35 sek. ir distanciją įveikė visa sekunde greičiau nei atrankos varžybose (1:00,48 min.). Jis pagerino savo asmeninį sezono rezultatą ir laimėjo pirmą plaukimą.

Antrame pusfinalio plaukime greitesni už G. Titenį buvo tik du britai – Adamas Peaty (58,68 sek.) ir Rossas Murdochas (59,33 sek.).

Ketvirtą geriausią laiką užfiksavo vengras Danielis Gyurta (59,58 sek.).

Vyrų 100 m plaukimo krūtine finalas vyks antradienį 19 val. 34 min.

T. Duškinas nekovos dėl medalio 50 m rungties peteliške finale

Europos plaukimo čempionate Vokietijos sostinėje pirmadienį Tadas Duškinas pasiekė antrą Lietuvos rekordą vyrų 50 m rungtyje peteliške, antrajame pusfinalio plaukime užėmė penktą vietą vietą, tačiau tarp aštuonių šios rungties finalo dalyvių nepateko.

Vienuoliktoje pozicijoje bendroje įskaitoje likęs Lietuvos plaukikas, aplenkęs penkis varžovus, distanciją šįkart įveikė per 23,72 sekundės.

50 m peteliške pusfinalyje greičiausiai nuplaukė bei finalo favoritais bus ukrainietis Andrejus Govorovas (23,04 sek.), prancūzas Florentas Manaudou (23,23 sek.) ir vokietis Steffenas Deibleris (23,41 sek.).

Lietuviai estafetėje finišavo septinti

Europos plaukimo pirmenybėse Vokietijos sostinėje pirmadienį Lietuvos vyrų rinktinė, diskvalifikavus ispanus, estafetės 4 po 100 m laisvuoju stiliumi tarp aštuonių finalo dalyvių buvo septinta.

Danas Rapšys, Simonas Bilis, Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas distanciją įveikė per 3 minutes 19,46 sekundės.

Finale aukso medalius iškovojo Prancūzijos (3:11,64) plaukikų kvartetas, aplenkęs Rusijos (3:12,37) bei Italijos (3 minutės 12,78 sekundės) plaukikus.

Išdalinti keturi pirmieji medalių komplektai

Pirmadienį Vokietijos sostinėje prasidėjusiame Europos plaukimo čempionate buvo išdalinti pirmieji keturi apdovanojimų komplektai: