Plaukikė R.Meilutytė toliau gerina Lietuvos rekordus

(18)
Rūta Meilutytė
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Rūta Meilutytė Berlyne (Vokietija) sekmadienį pasibaigusiame pasaulio plaukimo taurės trumpajame (25 metrų) baseine etape pagerino net 9 Lietuvos rekordus. Sekmadienį 14-metė lietuvė pagerino keturis rekordus ir pateko į dviejų rungčių finalus. Šeštadienį perspektyviausia Lietuvos plaukikė pagerino 5 geriausius šalies rezultatus.

R. Meilutytė 50 metrų krūtine atrankos plaukimuose distanciją įveikė per 30,86 sekundės. Tai geriausias Lietuvos rezultatas visose amžiaus grupėse.

Finale lietuvė vėl pagerino savo rezultatą bei Lietuvos rekordą - 30,58 sek. Šis rezultatas R. Meilutytei garantavo 5 vietą.

100 m kompleksiniu būdu atrankoje lietuvė distanciją įveikė per rekordinį laiką - 1 min. 2,19 sek. Finale lietuvės rezultatas buvo kiek prastesnis (1 min. 2,47 sek) ir ji užėmė 8 vietą.

Sekmadienį Giedrius Titenis 100 m krūtine atrankos plaukime distanciją įveikė per 1 min. 1,32 sek. Lietuvis bendroje įskaitoje užėmė 20 vietą tarp 51 dalyvio.

AP/Scanpix
Prancūzijoje vykstančių 28-ųjų keturių dienų „Tour du Poitu-Charentes“ dviratininkų lenktynių antrąjį etapą abu lietuviai vėl baigė kartu su pagrindine grupe – „AG2R La Mondiale“ ekipai atstovaujantis Gediminas Bagdonas finišo liniją kirto tryliktas, o „Team La Pomme Marseille 13“ komandos narys Evaldas Šiškevičius užėmė 29-ąją vietą.

Antra iš eilės vokiečio pergalė „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynėse

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 22:23
67-ą kartą Ispanijoje vykstančių prestižinių „Vuelta a Espana“ daugiadienių dviratininkų lenktynių penktą etapą - antrą iš eilės - laimėjo vokietis Johnas Degenkolbas. 180 km etapą trečiadienį vokietis įveikė per 4 valandas 4 minutes bei 21 sekundę, finiše akimirka aplenkęs prancūzą Nacerą Bouhanni ir olandą Moreno Hoflandą.

Dar trys Lietuvos irkluotojų valtys - planetos pirmenybių pusfinalyje

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 19:12
Olandijoje vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate kelialapį į pusfinalį iškovojo ir porinę dvivietę irklavę pasaulio vicečempionai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris. Trečiadienį paguodos plaukime Lietuvos duetas 2000 m nuotolyje sugaišo 6 minutes 28,84 sekundės ir, aplenkę kitas tris įgulas, finišavo pirmas.

R. Meilutytė pristatė savo vardo saldainių rinkinį du fotoalbumai (30)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 18:05
Pajėgiausia Lietuvos plaukikė, olimpinė, pasaulio, Europos čempionė ir planetos rekordininkė 17-metė Rūta Meilutytė trečiadienį Šiauliuose pristatė savo vardo saldainių rinkinį „Rūtos auksas“. Tikslas - viešai pristatyti visuomenei ir žiniasklaidai naujus saldumynus, nuo kurių pardavimo dalis lėšų bus skirta Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondui.

Pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionate – S. Paužaitės sidabras (1)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 11:11
Sandra Paužaitė – trečia iš dešinės (Lietuvos kariuomenės nuotr.)
Rugpjūčio 26–29 d. Austrijoje vykstantis 47-asis Pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionatas Lietuvos karių atstovams prasidėjo sėkmingai – iškovotas sidabro medalis.