Pirmą varžybų dieną trečiame etape pajėgiausia Lietuvoje 31-erių metų mažųjų dviračių kroso atstovė tarp 31 dalyvės užėmė antrą vietą, pelnė 31 įskaitinį tašką ir finale pralaimėjo tik „Compiegne Cycles“ ekipai atstovaujančiai prancūzei Evai Ailloud (35 tšk.).

Trečia finišavo kita Prancūzijos sportininkė Margot Hetmanczyk („Union BMX Vaucluse“, 21 tšk.).

Antrą dieną ketvirtame varžybų etape šiaulietė - Londono olimpinių žaidynių dalyvė ir 2013 metų Europos pirmenybių vicečempionė - V. Rimšaitė pasirodymą baigė pusfinalyje (19 tšk.), nepatekusi tarp aštuonių finalo važiavimo dalyvių.

Finale triumfavo prancūzė Axelle Etienne („Lempdes BMX“, 35 tšk.), aplenkusi tautietes E. Ailloud (31 tšk.) ir Sandie Thibaut („BMX Dijon Cote“, 25 tšk.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)