Antrą pergalę A grupėje šventė Europos rinktinė. Tiesa, šįkart ji laimėjo po pratęsimo – 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) buvo palaužtas Čekijos ledo ritulininkų pasipriešinimas. Lemiamo įvarčio autoriumi 62:06 min. tapo 20-metis vokietis Leonas Draisaitlas.

Tuo metu B grupėje pirmaisiais taškais džiaugėsi Rusijos komanda, kuri taip pat po dramatiškai susiklosčiusio mačo 4:3 (0:1, 4:1, 0:1) parklupdė Šiaurės Amerikos ekipą, kurioje rungtyniauja žaidėjai iki 23 metų.

Nors rusai pirmieji praleido įvartį į savo vartus, antrame kėlinyje ant ledo jie tiesiog dominavo ir atsakė keturiais tiksliais smūgiais be atsako. Visgi varžovai lengvai nepasidavė ir 43:01 min. sušvelnino atsilikimą iki minimumo. Bet tai buvo viskas – Rusijos ledo ritulininkai sugebėjo iki finalinio teisėjo švilpuko išlaikyti persvarą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Europa211006:24
2.Kanada110006:02
3.Čekija200112:91
4.JAV100010:30

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Švedija110002:12
2.Rusija210015:52
3.Š. Amerika (U23)210017:52
4.Suomija100011:40

Pasaulio ledo ritulio taurės turnyrą trečią kartą istorijoje rengia Šiaurės NHL ir šios lygos žaidėjų asociacija. Pirmasis turnyras vyko 1996 metais, o antrasis – prieš 12 metų – 2004-aisiais. Kol kas po sykį juose yra triumfavusios JAV ir Kanados rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (22)