Pasaulio ledo ritulio čempionato I-ojo diviziono varžybos - Vilniuje

 (10)
Lietuva prieš Kazachstaną
Lietuva prieš Kazachstaną
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Nacionalinė ledo ritulio lygos (NLRL) taryba pirmadienį posėdyje nusprendė, jog 2014-ųjų metų pasaulio ledo ritulio čempionato I-o diviziono B grupės varžybos bus rengiamos Vilniuje, „Siemens“ arenoje.

Čempionatą organizuojanti NLRL svarstė trijų miestų kandidatūras.

Vilnius surinko 4 tarybos narių balsus. Po vieną balsą gavo Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Švyturio“ arenos.

Vilnių dar turi patvirtinti tarptautinė ledo ritulio federacija rugsėjo mėnesį vyksiančiame pusmetiniame kongrese.

Pasaulio čempionatas vyks kitų metų balandžio 20-26 dienomis. Čempionate dalyvaus Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Olandijos, Rumunijos, Kroatijos ir Lietuvos komandos.

Analogiškas čempionatas jau vyko 2009 metais taip pat Vilniuje. Tuomet į Lietuvos rinktinės rungtynes vidutiniškai rinkosi 7300 žiūrovų, o varžybos buvo pripažintos sėkmingiausiu metų sporto renginiu.

 
10
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Elektrėniškiai nutraukė nesėkmių seriją Baltarusijoje (2)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 21:52
Devintą pergalę 23-ose Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynėse iškovojo ir į septintąją vietą pakilo Elektrėnų „Energijos“ (28 tšk.) klubas, pirmadienį svečiuose 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) įveikęs penktoje pozicijoje esančius Gardino „Neman-2“ (42 tšk.) ledo ritulininkus.

Paradoksas: geriausi sezono lengvaatlečiai – nusivylę sezonu (4)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 19:49
Zinaida Sendriūtė ir Andrius Gudžius
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Lietuva tarp visų lengvosios atletikos rungčių labiausiai myli disko metimą, ir geriausių šalies lengvaatlečių rinkimai tai tik patvirtino. Daugiausiai sporto mėgėjų, ekspertų ir žurnalistų balsų sulaukė ir pirmadienį iškilmingai apdovanoti buvo disko metikai Zinaida Sendriūtė ir Andrius Gudžius, nors abu laureatai prisipažįsta nesantys patenkinti pasibaigusiu sezonu.

Lietuvos akmenslydininkai Europos čempionate patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą (4)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 13:10
Akmenslydis
AP/Scanpix
Ketvirtą nesėkmę iš eilės Šveicarijoje vykstančiame Europos akmenslydžio (kerlingo) čempionate patyrė septintą vietą antro diviziono Raudonoje grupėje užimanti Lietuvos vyrų rinktinė. Ketvirtos sesijos mačą Lietuvos akmenslydininkai 2:9 pralaimėjo antrą pergalę iškovojusiai ir į trečią vietą pakilusiai Turkijos komandai.

Mirė legendinis SSRS eros ledo ritulio treneris V. Tichonovas (9)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 12:50
Po ilgos ir sunkios ligos, eidamas 85-us metus, pirmadienio naktį namuose mirė legendinis SSRS ir Rusijos ledo ritulio treneris Viktoras Tichonovas. Veliono treniruojama SSRS rinktinė iškovojo žiemos olimpinių žaidynių auksą 1984 ir 1988 metais, o 1992 metų olimpiadoje jis triumfavo su NVS komanda.

Šokėjai A. Bižokas ir K. Demidova šeštą kartą pasaulio čempionais (5)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 11:35
Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova
Organizatorių nuotr.
Anglijos Blakpulo mieste baigėsi pasaulio profesionalų klasikinių šokių čempionatas, kuriame tarp 46 geriausių pasaulio porų jau šeštą kartą iš eilės nugalėtojais tapo Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova, atstovaujantys Jungtines Amerikos Valstijoms. Sidabro medalius laimėjo pora iš Didžiosios Britanijos Andrea Ghigiarelli ir Sara Andracchio. Trečią vietą užėmė slovėnai Domenas Krapežas ir Monica Nigro.