Pasaulio ledo ritulio čempionato I-ojo diviziono varžybos - Vilniuje

 (10)
Nacionalinė ledo ritulio lygos (NLRL) taryba pirmadienį posėdyje nusprendė, jog 2014-ųjų metų pasaulio ledo ritulio čempionato I-o diviziono B grupės varžybos bus rengiamos Vilniuje, „Siemens“ arenoje.
Lietuva prieš Kazachstaną
Lietuva prieš Kazachstaną
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Čempionatą organizuojanti NLRL svarstė trijų miestų kandidatūras.

Vilnius surinko 4 tarybos narių balsus. Po vieną balsą gavo Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Švyturio“ arenos.

Vilnių dar turi patvirtinti tarptautinė ledo ritulio federacija rugsėjo mėnesį vyksiančiame pusmetiniame kongrese.

Pasaulio čempionatas vyks kitų metų balandžio 20-26 dienomis. Čempionate dalyvaus Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Olandijos, Rumunijos, Kroatijos ir Lietuvos komandos.

Analogiškas čempionatas jau vyko 2009 metais taip pat Vilniuje. Tuomet į Lietuvos rinktinės rungtynes vidutiniškai rinkosi 7300 žiūrovų, o varžybos buvo pripažintos sėkmingiausiu metų sporto renginiu.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

A. Kybartas žengia planetos šaškių čempionato lyderių gretose

Rusijoje vykstančiose pasaulio paprastųjų šaškių pirmenybėse antrą pergalę iš eilės klasikiniame vyrų turnyre iškovojo ir su 4 taškais tarp aštuonių lyderių 58 dalyvių gretose žengia Lietuvos čempionas Andrius Kybartas.

Čempionų pora: D. Dzindzaletaitė užkariavo britų sprinto žvaigždės širdį (38)

Vienos simpatiškiausių Lietuvos sportininkių Dovilės Dzindzaletaitės širdis nebe laisva. Valensijoje (Ispanija) besitreniruojančią trišuolininkę buvo galima išvysti su vienu pajėgiausių planetos sprinteriu britu Richardu Kilty.

Ringe prispaustas kovotojas neišlaikė žarnyno turinio epizodo video (26)

MMA kovų narve turnyre „Ruckus in the Cage“ JAV (Ruckus vietovėje Vakarų Virdžinijoje) nepasisekė Travisui Wolfordui. Daužomas, spaudžiamas ir smaugiamas varžovo Danielio Cooperio jis tiesiog ringe nesulaukė fekalijų ir apsidirbo. T. Wolfordas apsiteršė pats ir suteršė ringo dangą. Jam einant į rūbinę žiūrovai stengėsi nepakalti akių į nelaimėlį ar ironiškai šypsojosi.

Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai išbandė olimpinę trasą (2)

Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai baigė sezoną. Tačiau atostogos prieš olimpinį sezoną ilgai netruks. Dar spalio mėnesį baidarininkai ir kanojininkai pradės treniruotes Lietuvoje, o gruodžio pradžioje vyks į treniruočių stovyklą į šiltuosius kraštus, kur pradės treniruotes ir ant vandens.

Lietuvos bušido federacijos prezidentas D. Simanaitis išvyksta į Tokiją

Prieš keletą savaičių Kišiniove (Moldova) vykusio KOK WORLD GP turnyro, kurį visi sporto mylėtojai galėjo tiesiogiai stebėti per „Eurosport“ ir „FightBOX“ televizijos kanalus, metu, renginio svečias, buvęs Japonijos organizacijos PRIDE savininkas Sakakibara Nobuyuki, paskelbė apie Naujųjų metų išvakarėse įvyksiantį grandiozinį kovos menų turnyrą Japonijoje.