Grupės lydere tapo Švedijos komanda, sekmadienį 5:2 (0:1, 4:0, 1:1) nugalėjusi Danijos ekipą.

Rusija 6:4 (3:3, 1:0, 2:1) laimėjo prieš Kazachstaną ir iškovojo pirmą pergalę.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8.Norvegija201014:62

Antras pergales iš eilės B grupėje iškovojo ir taškais (po 6) lyderę Kanados rinktine pasivijo Suomijos ir Slovakijos ledo ritulininkai. Suomiai 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) įveikė Vokietijos ekipą, o slovakai tokiu pačiu rezultatu – 5:1 (2:1, 2:0, 1:0) nugalėjo Prancūzijos komandą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):