Pasaulio jaunių dailiojo čiuožimo čempionate E. Kropa aplenkė keturias varžoves

(2)
Vengrijoje vykstančiame planetos jaunių dailiojo čiuožimo čempionate merginų varžybose penktadienį startavusi Elžbieta Kropa aplenkė keturias varžoves iš Danijos, Tailando, Belgijos ir Ispanijos bei užėmė 41-ą vietą.
Elžbieta Kropa
© Organizatorių nuotr.

Lietuvos čiuožėjos, kuri tuo ir baigė pasirodymą, trumpoji programa buvo įvertinta 34,34 balo.

Merginų varžybų lyderėmis tapo rusė Alisa Fedičkina ir japonė Marin Honda, surinkusios po 66,11 balo, o trečiąją poziciją užima dar viena Rusijos čiuožėja Marija Sockova (64,78 balo).

Laisvojoje programoje, po kurios paaiškės planetos pirmenybių nugalėtoja bei prizininkės, varžysis 24 merginos iš 44-ių startavusių.

Praėjusiais metais planetis čempionate startavusi Deimantė Kizalaitė užėmė 18-tą vietą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Dėl Lietuvos moterų tinklinio čempionato aukso kausis Kauno ir Jonavos komandos

Po šeštadienį sužaistų antrųjų Lietuvos moterų tinklinio čempionato pusfinalio rungtynių paaiškėjo, kad balandžio 8-9 dienomis Šiaulių arenoje vykstančiuose finaluose dėl aukso medalių kovos Kauno „Kauno-ASU“ ir Jonavos „Achemos-KKSC“ ekipos.

Lietuvos vandensvydžio rinktinė nugalėjo Vitebsko ekipą

Baltarusijos vandensvydžio atviro čempionato I turo antrose rungtynėse šeštadienį Lietuvos rinktinė 17:11 (3:1, 6:5, 5:2, 3:3) nugalėjo Vitebsko ekipą.

Ž. Vaiciukevičiūtė ir G. Kozlovskis triumfavo sportinio ėjimo varžybose Slovakijoje (1)

Dudincuose (Slovakija) vykusių Europos sportinio ėjimo „Permit Meeting“ serijos varžybų „Dudinskį pat'desiatka“ moterų 20 km distancijoje šeštadienį triumfavo lietuvė Živilė Vaiciukevičiūtė.

Lietuvos moterų rankinio čempionato finale žais „Garliava“ ir „Žalgiris“

Lietuvos moterų rankinio čempionato pusfinalio antrose rungtynėse Kauno rajono „Garliava SM-Cascada“ įveikė Klaipėdos „Dragūną-Viesulą“ 41:29 (23:14), laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:0 ir pateko į finalą.

Gimnastas R. Tvorogalas pasaulio taurės varžybose užėmė penktą vietą (5)

Dohoje (Kataras) vykstančio sportinės gimnastikos pasaulio taurės trečio etapo pratimų ant skersinio rungties finale šeštadienį Lietuvos atstovas Robertas Tvorogalas užėmė penktą vietą. Lietuvos sportininkas surinko 13,833 taško.