Pasaulio jaunių dailiojo čiuožimo čempionate E. Kropa aplenkė keturias varžoves

(2)
Vengrijoje vykstančiame planetos jaunių dailiojo čiuožimo čempionate merginų varžybose penktadienį startavusi Elžbieta Kropa aplenkė keturias varžoves iš Danijos, Tailando, Belgijos ir Ispanijos bei užėmė 41-ą vietą.
Elžbieta Kropa
© Organizatorių nuotr.

Lietuvos čiuožėjos, kuri tuo ir baigė pasirodymą, trumpoji programa buvo įvertinta 34,34 balo.

Merginų varžybų lyderėmis tapo rusė Alisa Fedičkina ir japonė Marin Honda, surinkusios po 66,11 balo, o trečiąją poziciją užima dar viena Rusijos čiuožėja Marija Sockova (64,78 balo).

Laisvojoje programoje, po kurios paaiškės planetos pirmenybių nugalėtoja bei prizininkės, varžysis 24 merginos iš 44-ių startavusių.

Praėjusiais metais planetis čempionate startavusi Deimantė Kizalaitė užėmė 18-tą vietą.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

„Tour de France“ pragarą įveikęs R. Navardauskas: smagu, kad kovėmės iki pat paskutinės dienos (5)

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas, atstovaujantis JAV komandai „Cannondale - Drapac“, penktą kartą karjeroje dalyvavo labiausiai prestižinėse daugiadienėse lenktynėse „Tour de France“ ir penktą kartą pasiekė jų finišą. Praėjusių metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas jau įveikė 105 „Tour de France“ etapus. 103-iųjų pragariškų lenktynių paskutiniame, 21-ajame, etape sekmadienį Lietuvos čempionas finišavo septintas.

Lietuvos paplūdimio tinklininkams – Europos universitetų žaidynių sidabras (3)

Pirmą kartą istorijoje iš Europos universitetų sporto žaidynių (EUSA) medalius parveža Lietuvos paplūdimio tinklininkai. Kroatijoje vykstančiose EUSA žaidynėse sidabrą iškovojo Vilniaus universiteto (VU) atstovai Artūras Vasiljevas ir Lukas Každailis.

Tarptautinėse paplūdimio tinklinio varžybose – lietuvių bronza

Savaitgalį Vilniaus „Credit24“ arenoje prie Baltojo tilto vykęs Rytų Europos (EEVZA) jaunių (iki 18 metų) paplūdimio tinklinio čempionatas sėkmingai susiklostė Lietuvos atstovams. Mūsiškiai tiek merginų, tiek vaikinų varžybose iškovojo bronzos medalius.

„Tour de France“ finišas: puikus R. Navardauskas ir C. Froome'o triumfas (7)

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas, atstovaujantis JAV komandai „Cannondale - Drapac“, 103-iųjų labiausiai prestižinių daugiadienių lenktynių „Tour de France“ paskutiniame, 21-ajame, etape sekmadienį po finišo sprinto užėmė garbingą septintą vietą. Tai - aukščiausia 28 metų Lietuvos čempiono pozicija šiose varžybose šiais metais.

Lietuvių plaukikams Europos universitetų sporto žaidynėse – sidabras ir bronza

Rijekoje, Kroatijoje, vykstančiose Europos universitetų sporto žaidynėse sėkmingai šeštadienį kovas pradėjo Lietuvos plaukikai, iškovoję du medalius.