Pasaulio jaunių dailiojo čiuožimo čempionate E. Kropa aplenkė keturias varžoves

(2)
Vengrijoje vykstančiame planetos jaunių dailiojo čiuožimo čempionate merginų varžybose penktadienį startavusi Elžbieta Kropa aplenkė keturias varžoves iš Danijos, Tailando, Belgijos ir Ispanijos bei užėmė 41-ą vietą.
Elžbieta Kropa
© Organizatorių nuotr.

Lietuvos čiuožėjos, kuri tuo ir baigė pasirodymą, trumpoji programa buvo įvertinta 34,34 balo.

Merginų varžybų lyderėmis tapo rusė Alisa Fedičkina ir japonė Marin Honda, surinkusios po 66,11 balo, o trečiąją poziciją užima dar viena Rusijos čiuožėja Marija Sockova (64,78 balo).

Laisvojoje programoje, po kurios paaiškės planetos pirmenybių nugalėtoja bei prizininkės, varžysis 24 merginos iš 44-ių startavusių.

Praėjusiais metais planetis čempionate startavusi Deimantė Kizalaitė užėmė 18-tą vietą.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Lenkė pagerino kūjo metimo pasaulio rekordą

Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių čempionė kūjo metikė lenkė Anita Wlodarczyk pagerino sau pačiai priklausiusį pasaulio rekordą, sekmadienį turnyre Varšuvoje įrankį nuskraidinusi 82,98 m.

Pasaulio vasaros biatlono čempionate K. Dombrovskis liko per plauką nuo medalio

Penktadienį mišriomis estafetėmis prasidėjęs, o sekmadienį persekiojimo lenktynėmis baigėsi pasaulio vasaros biatlono čempionatas, kuris vyko visai netoli Lietuvos – Estijoje, Otepės miestelyje. Varžybose startavo beveik 200 dalyvių iš 21-os valstybės, tarp kurių buvo ir gausi Lietuvos delegacija (iš viso 13 sportininkų). Čempionate biatlonininkai varžėsi su riedslidėmis.

Imtynių karavanas keliasi į vynais ir garstyčiomis pagarsėjusį Prancūzijos regioną

Antradienį Prancūzijoje startuoja pasaulio jaunimo imtynių čempionatas. Burgundijos provincijos mieste Makone (pranc. Mâcon) ant imtynių kilimo kovos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių stilių atletai ir sportininkės.

Dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje R. Navardauskas finišavo vienuoliktas A. Kruopis lenktynėse Olandijoje liko 37-as

Prancūzijoje 50-ą kartą vykusiose klasikinėse vienadienėse „Bretagne Classic-Ouest-France“ dviratininkų lenktynėse vienuoliktą vietą užėmė ir 56 UCI reitingo taškus iškovojo „Cannondale-Drapac“ komandos narys Ramūnas Navardauskas.

Lietuvos rinktinė solidžiai pasirodė Europos diskgolfo čempionate (14)

Rugpjūčio 24-27 dienomis Suomijos šiaurėje esančiame Oulu vyko svarbiausias Europos metų diskgolfo renginys Senojo žemyno diskgolfo čempionatas. Jame Lietuvai atstovavo keturių geriausių žaidėjų rinktinė.