Pasaulio jaunių dailiojo čiuožimo čempionate E. Kropa aplenkė keturias varžoves

(2)
Vengrijoje vykstančiame planetos jaunių dailiojo čiuožimo čempionate merginų varžybose penktadienį startavusi Elžbieta Kropa aplenkė keturias varžoves iš Danijos, Tailando, Belgijos ir Ispanijos bei užėmė 41-ą vietą.
Elžbieta Kropa
© Organizatorių nuotr.

Lietuvos čiuožėjos, kuri tuo ir baigė pasirodymą, trumpoji programa buvo įvertinta 34,34 balo.

Merginų varžybų lyderėmis tapo rusė Alisa Fedičkina ir japonė Marin Honda, surinkusios po 66,11 balo, o trečiąją poziciją užima dar viena Rusijos čiuožėja Marija Sockova (64,78 balo).

Laisvojoje programoje, po kurios paaiškės planetos pirmenybių nugalėtoja bei prizininkės, varžysis 24 merginos iš 44-ių startavusių.

Praėjusiais metais planetis čempionate startavusi Deimantė Kizalaitė užėmė 18-tą vietą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Lietuvos treko dviratininkai iš Maskvos parsivežė tris medalius

Rusijos sostinėje Maskvoje vykusiose tarptautinėse treko varžybose „Grand Prix of Moscow“ (UCI I kategorija) Lietuvos atstovai iškovojo tris medalius (vieną aukso ir du sidabro).

Pasaulio taurės finale Vilniuje kovos penki olimpiniai čempionai (1)

Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės sąjunga (UIPM) paskelbė sportininkų, kurie kviečiami birželio 22-25 dienomis dalyvauti Pasaulio taurės finale Vilniuje, sąrašą. Į jį pateko per 4 atrankos etapus atrinkti 72 sportininkai iš 20 valstybių.

Drakono valčių festivalyje – parkūro varžybos

Tianmenio nacionaliniame parke, esančiame Kinijos Hunanio provincijoje, Drakono valčių festivalio metu lankęsi asmenys galėjo stebėti parkūro varžybas.

Latvijos čempionate Lietuvos plaukikai iškovojo 14 medalių

Sostinėje Rygoje vykusiame 93-ame Latvijos čempionate Kauno ir Panevėžio plaukikai pasirodė garbingai. Lietuvos atstovai iškovojo 14 įvairios prabos medalių, tarp kurių - du aukso. Be lietuvaičių iš viso pirmenybėse dalyvavo per 400 atletų iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Estijos ir JAV.

Ž. Savickas nusivylė „Sostų karų“ žvaigžde Kalnu: jam bus gėda prieš visus galiūnus (8)

Big Z pravarde galiūnų pasaulyje žinomas 41 metų Žydrūnas Savickas antradienį į Vilniaus oro uosto atvykimo salę žengė su plačia šypsena. „Mano minimalus planas buvo patekti į finalą, o iki maksimumo – laimėti – buvo toli“, – komentavo Botsvanoje vykusiose planetos pirmenybėse sau neįprastą 9-ą vietą užėmęs galiūnas. Jis taip pat rėžė atvirą kritiką apie pavogtą pergalę prakalbusiam islandų milžinui Hafthorui Bjornssonui.