Pirmąją varžybų dieną atrankos plaukime klaipėdietis 2 km distanciją įveikė per 10 min. 55,8 sek, užėmė antrąją vietą ir iš karto pateko į A finalą.

Finale A. Navicko rezultatas buvo geresnis – 10 min. 52,07 sek. ir tai leido užimti 4-ąją vietą. Nuo trečiąją vietą užėmusio vokiečio Johanneso Schmidto lietuvis atsiliko 4 sek.

Antrosiose varžybose mūsiškis atrankos plaukime vėl finišavo antras (10.42,08) ir taip pat žengė į pagrindinį finalą.

Lemiamoje kovoje A. Navickas šį kartą užėmė 5-ąją vietą. Klaipėdietis distanciją įveikė per 10 min. 47,02 sek., o nuo trečiąją vietą užėmusio lenko Jaroslawo Kailingo jį skyrė 10 sek.