Antrą pergalę iš eilės iškovojo ir Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje 2-0 pirmauja Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkai, 3:2 (0:1, 2:0, 0:1, 1:0) įveikę Otavos „Senators“ ekipą.

Pergalingą įvartį jau ketvirtą pratęsimo minutę pelnė Aleksandras Golčeniukas (63:40).

Pirmajame kėlinyje po Clarke'o MacArthuro (18:42) įvarčio svečiai pirmavo 1:0, tačiau antrajame kėlinyje Maxas Pacioretty's (27:18) išlygino rezultatą, o P. K. Subbanas (36:30) išvedė šeimininkus į priekį.

Trečiajame kėlinyje išlyginamąjį įvartį į šeimininkų vartus įmušė Patrickas Wierciochas (53:52).

Susitikimą Monrealyje stabėjo 21,3 tūkst. žiūrovų.

Pirmąsias serijos rungtynes „Canadiens“ klubas laimėjo 4:3.

Trečiosios serijos rungtynės jau sekmadienį bus žaidžiamos Otavoje.