Rusijos slidininkas finišavo per 21 min. 47,9 sek.

Finišo spurte rusas vos 0,4 sek. aplenkė antroje vietoje finišavusį prancūzą Maurice'ą Manificatą. Trečią vietą užėmė norvegas Simenas Kruegeris (+16,6 sek.).

S. Ustiugovas laimėjo visus penkis įvykusius „Tour de Ski“ etapus ir bendroje įskaitoje antroje pozicijoje esantį norvegą Martiną Johnsrudą Sundby lenkia jau 1 min. 34,1 sek.

Nuo 2006-2007 metų rengiamose „Tour de Ski“ varžybose iki šiol niekam nebuvo pavykę laimėti daugiau nei ketverių iš eilės lenktynių.

Moterų 5 km lenktynėse laisvuoju stiliumi triumfavo amerikietė Jessica Diggins – 12 min. 45,6 sek.

Antra finišavo suomė Krista Parmakoski (+13,6 sek.), trečia – amerikietė Sadie Bjornsen (+14,6 sek.).

Bendroje įskaitoje pirmauja norvegė Heidi Weng. Antroje pozicijoje yra kita Norvegijos sportininkė Ingvild Oestberg (+11,1 sek.).

Savaitgalį Italijoje vyks du paskutiniai etapai. „Tour de Ski“ varžybas sudaro septynios lenktynės, kurios vyksta trijose šalyse.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.