LTOK pradėjo ruoštis Atėnams

Antradienį Vilniuje surengtame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto išplėstiniame posėdyje aptarti Lietuvos sportininkų pasiekimai Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse rugsėjo mėnesį ir pasirengimo 2004 metų vasaros žaidynėms Atėnuose aktualijos.
LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas teigė, jog nuo Sidnėjaus euforijos (pelnyti 2 aukso ir 3 bronzos medaliai - BNS) reikia pereiti prie pasirengimo po ketverių metų įvyksiančioms vasaros žaidynėms Graikijoje.

"Analizuosime gerus darbus bei sunkumus, su kuriais susidūrėme rengdamiesi Sidnėjui, kad geri darbai neužsimirštų artėjant Atėnams", tvirtino A. Poviliūnas.

Palyginti su tuo, ko buvo tikėtasi, rezultatai - neblogi, kalbėdamas apie Australijoje pasiektus Lietuvos sportininkų rezultatus, teigė sportinės misijos Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse vadovas Algirdas Raslanas. Pasak jo, tai atsispindi atskirų sporto šakų pateiktose išvadose. Remiantis pastaraisiais vertinimais, blogai įvertinti tik vyrų dviratininkų bei plaukikų pasiekti rezultatai.

Kalbėdamas apie ateitį, A. Raslanas pabrėžė, jog galutiniai rezultatai labiausiai priklauso nuo paskutinio sportininkų pasirengimo olimpiadai etapo. Jo nuomone, olimpinę rinktinę per žaidynes reikia koncentruoti keliose vietose, kur būtų galima ramiai ruoštis artėjančioms varžyboms, o į olimpinį kaimelį sportininkus atvežti tik prieš pat žaidynių pradžią.

Detali ataskaita apie Lietuvos sportininkų rezultatus Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse bus pateikta sausio pabaigoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Lietuvos rankininkų tikslas – žaisti 2020-ųjų Europos čempionate

Jau spalio 28 dieną Lietuvos vyrų nacionalinė rankinio rinktinė renkasi prieš artėjančias itin svarbias atrankos į Europos čempionatą rungtynes. Lapkričio 2 dieną nacionalinė komanda jau skris į Prancūziją, kur kitą dieną susikaus su viena galingiausių pasaulio ekipų – Prancūzijos nacionaline rinktine.

Iš Latvijos lietuviai grįžo su šūsniu medalių (1)

Sekmadienį Rygoje (Latvija) vyko tarptautinis IFBB kultūrizmo ir fitneso turnyras „Atviroji Latvijos taurė“ ir tarptautinis konkursas „Baltic fit model“, kuriuose dalyvavo ir Lietuvos atstovai.

Europoje – puikus Lietuvos regbininkų žaidimas

Praėjusią savaitę savo pasirodymu įvairiose Europos regbio lygose tęsė žaidėjai iš Lietuvos. Dauguma jų turėtų prisijungti prie Lietuvos rinktinės, kuri jau lapkričio 5 dieną Šiauliuose žais pirmąsias naujo formato Europos čempionato rungtynes su Latvijos komanda.

J. Grinbergo atminimo rankinio turnyre – septynių šalių rinktinės

Spalio 28-30 dienomis Vilniuje rengiamas trečiasis tarptautinis Lietuvos rankinio patriarcho Janio Grinbergo atminimo rankinio turnyras. Tris dienas „Tauro“ sporto mokykloje (Žygio g. 46) ir Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) didžiojoje sporto salėje (Studentų g. 39) vyksiančiose varžybose dalyvaus septynių šalių – Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos, Suomijos ir Lietuvos vaikinų bei merginų jaunių rinktinės. Iš viso rungtyniaus 14 komandų.

Olimpietė V. Žūsinaitė: bėgiojant Tailande būdavo baisu dėl savo sveikatos (1)

Lietuvos garbę Rio de Žaneiro olimpiadoje maratono distancijoje gynusi „Kauno maratono klubo“ narė Vaida Žūsinaitė savaitė po varžybų jau bėgiojo kitame žemės pusrutulyje. Tolimosios Azijos šalyse sportininkė tikėjosi atsigauti po sunkių varžybų ir pailsėti prieš ruošimąsi naujam sezonui, bet neišvengė ir ekstremalių pasibėgiojimų vietiniais keliais.