M. Pabalys nugalėjo šuolių nuo 1 ir nuo 3 metrų tramplinų rungtyse (353,80 ir 232,35 balo). Dar vieną tauriausio metalo medalį jis iškovojo komandų rungtyje poroje su Brigita Onaityte (232,95 balo). Taip pat jis neturėjo konkurencijos daugiakovėje (684,35).

Šuolių nuo 5 metrų bokšto rungtyje jis buvo antras, į priekį praleidęs sostinės sportininką Vėją Strelčiūną (224,20 balo). Pastarasis šuolininkas iškovojo sidabrą šokdamas nuo 1 metro tramplino.

Tris medalius (du sidabro ir vieną bronzos) iškovojo Linas Laurikėnas, dusyk trečias vietas užėmė Kasparas Augutis ir Sebastianas Koneckis.

Tris pirmas vietas užėmusi I. M. Girdauskaitė išplėšė pergalę šuoliuose nuo 5 metrų bokšto, vos 1,9 balo persvara įveikdama vilnietę Aistę Andrašiūnaitę (177,80 balo), ir nesulaukė didesnio varžovių pasipriešinimo šokant nuo 3 metrų tramplino rungtyje (252,95 balo). Šuolininkė be vargo auksą ant kaklo užsikabino ir daugiakovėje (584,20 balo).

A. Andrašiūnaitė ant nugalėtojų pakylos lipo dar du kartus ˜– atsiimti antro sidabro už šuolius nuo 1 metro tramplino ir bronzos daugiakovėje.

Daniela Aleksandravičiūtė iškovojo auksą šokant nuo 1 metro tramplino (176,20 balo). Daugiakovėje ji užėmė antrą vietą, o šokant nuo 3 metrų tramplino ir bokšto pelnė bronzos apdovanojimus.

Trim medaliais (du sidabro ir vieną bronzos) savo kolekciją papildė Julita Butkevičiūtė.