Pirmąją dieną varžybų dalyvius džiugino geras ešerių kibimas. Svarbu paminėti ir tai, kad ešerių vidutinis svoris siekė gerus 150 gr. Net 24 žvejai sugebėjo sugauti 1 kg ir daugiau žuvies, iš jų 4 sugavo daugiau nei 2 kg, o geriausi pirmos dienos žvejai prigaudė gerokai daugiau nei 3 kg žuvų. Didžiąją dalį laimikių sudarė ešeriai, tačiau buvo ir keletas lydekų.

Po pirmos dienos tvirtai pirmavo Panevėžio žvejų klubo „Auksinė žuvelė“ narys Aidas Juška, kuris sugavo 17 ešerių, svėrusių net 3,45 kg. Įdomu ir tai, kad jam buvo užkibusi įspūdingo dydžio, pasak paties Aido – kokių 7-8 kg lydeka, tačiau tokio laimikio nesitikėjęs žvejys neturėjo tinkamo dydžio graibšto, todėl žuvis šį kartą buvo stipresnė.

Antrąją vietą po pirmos dienos užėmė Tauragės žvejų klubo „Gramzas“ narys Gediminas Rasickas, kuriam pavyko sužvejoti dvi lydekas. Trečiasis buvo Utenos žvejų klubo narys Algis Kalinauskas, kuris sugavo gražią 3,02 kg svėrusią lydeką.

Komandinėje įskaitoje po pirmos dienos pirmavo Vilniaus žvejų klubo „Ant bangos-1“ komanda, antrieji buvo Utenos „Utenis–2“ vyrai, o tretieji liko Telšių „MŽA“ žvejai.

Antrąją varžybų dieną kibimas buvo prastesnis, tačiau net 15 dalyvių sugebėjo „perkopti“ 1 kg ribą, o 5 iš jų sugavo daugiau nei 2 kg žuvies. Ešeriai kibo mažesni ir kur kas prasčiau nei pirmąją dieną. Molėtų žvejų klubo „Ešerys“ nariui Rolandui Klimui pavyko sugauti vienintelį varžybų įskaitinį starkį, o to paties klubo nariui Sigitui Lukštai pavyko sugauti gražuolį, beveik 900 gr. svėrusį ešerį.

Antrąjį turą laimėjo žvejų klubo „Ant bangos“ narys Darius Jakiūnas, kuris sugavo daugiausiai ešerių – net 44 vnt., o jų bendras svoris buvo 2,814 kg. Per žingsnį nuo jo atsiliko Klaipėdos „Kurėno“ narys Romualdas Ušinskas, sugavęs 3 lydekas ir 3 ešerius, kurių bendras svoris siekė 2,812 kg, o trečiasis antrajame ture buvo Vilniaus „Ant bangos“ naujasis narys Martynas Savickas, kuriam pavyko itin plonu valu ir ešerių žūklei pritaikytais įrankiais sugauti gražią, beveik 2,5 kg svėrusią lydeką.

Susumavus abiejų dienų rezultatus – varžybų nugalėtoju tapo Utenos „Utenio“ narys Algis Kalinauskas. Antrąją vietą užėmė Vilniaus „Ant bangos“ narys Martynas Savickas, o trečiasis liko šio sezono lyderis – Gediminas Švilpa (Utenos „Utenis“).

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Vilniaus „Ant bangos–1“ komanda (Andrius Mačiulis, Darius Jakiūnas, Emilis Muliuolis ir Rolandas Baratinskas).

Antrąją vietą užėmė Utenos „Utenis–2“ vyrai: Algirdas Zakarka, Darius Švilpa, Domas Kelpšas, Gediminas Švilpa. Bronzinės spalvos medaliais pasipuošė Vilniaus „Ant bangos-2“ komandos nariai: Linas Žvaliauskas, Vytautas Kareckas, Deividas Ganiprauskas ir Martynas Savickas.

Klubinėje įskaitoje vyko arši kova dėl pirmos vietos, tačiau šį kartą stipriausias buvo Utenos „Utenio“ klubas, aplenkę Vilniaus „Ant bangos“ klubą 2 baudos taškais, o trečiąją vietą užėmė Panevėžio „Gelmės valdovai“.

Paskutinis šių metų Lietuvos spiningautojų lygos etapas įvyks rugsėjo 18-19 dienomis Lūksto ežere, Telšių rajone.

Geriausi Lietuvos spiningautojai šių metų spalio mėnesį dalyvaus pasaulio spiningavimo iš valčių čempionate Latvijoje.

Rezultatai

Asmeninės įskaitos pirmasis 10-ukas: (Vieta, sportininkas, komanda, bendras sugautų žuvų svoris kilogramais, užimta vieta I ture, užimta vieta II ture, taškų suma)