Trečiosiose grupės rungtynėse Lietuvos septyniukė po atkaklios kovos 14:29 nusileido Lenkijos komanda, o ketvirtajame pirmosios varžybų dienos susitikime 21:14 įveikė Kipro ekipą.

Pirmosiose rungtynėse šeštadienį Lietuvos komanda 29:0 sutriuškino varžovus iš Čekijos, o antrajame susitikime 12:10 palaužė Belgijos septyniukės pasipriešinimą ir su 10 taškų užima trečią vietą

Sekmadienį lietuvių laukia paskutinis mačas A grupėje su autsaidere Andora.

Belgija - Lenkija 17:10

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

Švedija - Izraelis 31:7

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Vokietija  4 4 0 0 152:29 12
2. Švedija 4 3 0 1 100:48 10
3. Danija 4 2 0 2 55:83 8
4. Izraelis 4 2 0 2 60:90 8
5. Kroatija 4 1 0 3 46:67 6
6. Šveicarija 4 0 0 4 19:115 4

Prieš tris savaites Lenkijoje vykusiame turnyre lietuviai iškovojo ketvirtąją vietą ir išsaugojo galimybę kovoti dėl pirmosios pozicijos bendroje įskaitoje.

Po pirmojo etapo bendroje įskaitoje pirmauja belgai, antri žengia švedai, treti - vokiečiai, ketvirti - lietuviai, penkti - lenkai.

Geriausiai abiejų etapų metu pasirodžiusi rinktinė kitąmet rungtyniaus aukščiausioje Europos regbio-7 lygoje - "Grand Prix Series" varžybose.

Likusios ekipos jau prarado realias galimybes kovoti dėl pirmos vietos grupėje ir kelialapio į aukščiausią divizioną.

Regbis-7 - sumažinta klasikinio regbio forma. Standartinėje regbio aikštėje (~60m. x ~110m.) žaidžia ne 15, o tik 7 vienos komandos žaidėjai. Vienas kėlinys trunka 7 minutes. Standartinėse grumtynėse kovoja 3 vienos ir 3 kitos komandos žaidėjai. Žaidėjai, veikiau, stengiasi apibėgti, bet neprataranuoti priešininko gynybos. Regbis-7 nuo 2016 metais taps Olimpine sporto šaka.