Antradienį Rimvydas Medišauskas (amžiaus grupė per 60 metų) laimėjo netradicinę rungtį – 9 kg svorio metimą (20,50 m). Saulius Svilainis buvo penktas (18,05 m).

Bronzos medalį metimų penkiakovėje laimėjo Genovaitė Kazlauskienė (per 70 metų). Ji surinko 3223 taškus (3 kg kūjis – 24,67 m, 3 kg rutulys – 9,44 m, 1 kg diskas – 18,10 m, 400 g ietis – 17,53 m, 5,45 kg svoris – 7,73 m).

Išvakarėse moterų amžiaus grupėje per 60 metų disko metimo Europos čempione tapo Janina Lapienienė (38,61 m), o Valda Morkūnienė užėmė ketvirtą vietą (29,39 m).

Vyrų (per 50 metų) šuolių į aukštį bronzos medalininku tapo Gintaras Varanauskas (1,65 m).

Aukso medalius Peskaroje anksčiau pelnė G. Kazlauskienė (rutulio stūmimas), Indrė Jakubaitytė (ieties metimas) ir Vytautas Zaniauskas (dešimtkovė).