Vilniečiai, kurie žengia priešpaskutinėje vietoje, nuo pirmų minučių siekė įrodyti, jog tokia pozicija čempionate nėra pelnyta. Po dviejų Patriko Misiuko įvarčių sostinės klubas išsiveržė į priekį 2:0.

Antro kėlinio pradžioje svečiai patys prisivirė košės, kai iš pradžių leido varžovams pelnyti įvartį, turint net dviejų žaidėjų persvarą, o netrukus buvo nubausti ir baudos smūgiu. Tiesa, jo nerealizavo Laisvydas Kudrevičius.

P. Misiukas pelnė trečią savo įvartį rungtynėse ir „Ober–Haus“ susigrąžino dviejų įvarčių persvarą, tačiau neilgam. Lukas Vėželis išnaudojo kiekybinę persvarą ir šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo vieno įvarčio deficitą (2:3).

Jis žaibiškai buvo panaikintas trečio kėlinio pradžioje, kuomet Nickas Aubinas ir L. Kudrevičius dviem įvarčiais išvedė „Lokius– Poseidoną“ į priekį 4:3. N. Aubinas dar kartą nubaudė varžovus ir padidino komandos persvarą iki dviejų įvarčių (5:3), tačiau Vitalijus Sevrukas pelnė įvartį sostinės komandai ir grąžino intrigą – 5:4.

Paskutinę rungtynių minutę vilniečiai paprašė minutės pertraukėlės, pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėjų, tačiau gavo įvartį į tuščius vartus ir paliko aikštelę nuleidę galvas.

Rezultatas:

„Lokiai–Poseidonas“ – „Ober–Haus“ - 6:4 (0:2, 2:1, 4:1).

„Lokiai-Poseidonas“: Laisvydas Kudrevičius 3, Nickas Aubinas 2, Sergejus Krumkačius 1 įvartis.

„Ober-Haus“: Patrikas Misiukas 3, Vitalijus Sevrukas 1 įvartis.