Lietuviams nesisekė 3 D šaudymo iš lanko pasaulio čempionate

(1)
Italijos Sasari miesto apylinkėse vyko 3 D šaudymo iš lanko pasaulio čempionatas, kuriame varžėsi sportininkai iš 26 pasaulio šalių. Lietuvos atstovams kvalifikacinės varžybos nebuvo sėkmingos ir į kitą varžybų etapą jie nepateko. Galutinėje įskaitoje Vilius Švedas užėmė 39-ą vietą tarp 43-ijų varžovų, Nerijus Švedas buvo 28-as, Mindaugas Junevičius - 24as, Vladimiras Mosinas - 25-as, o Vitalijus Namavičius liko 34-oje vietoje.

Penkiakovininkė A. Tamašauskaitė Europos jaunimo čempionate – dešimta

Barselonoje (Ispanija) vykstančio Europos jaunimo (iki 21-erių metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato merginų finale antradienį lietuvė Aurelija Tamašauskaitė užėmė dešimtą vietą.

Lietuvos softbolo rinktinė Europos čempionate žais dėl 17-23 vietų

Italijoje vykstančiame Europos softbolo čempionate Lietuvos rinktine lieka be pergalių. B grupėje lietuvės pirmadienį 0:8 pralaimėjo Graikijos komandai, o antradienį 1:20 neatsilaikė prieš galingą Vokietijos ekipą.

Lietuvos moterų mažojo regbio rinktinė Slovakijoje užėmė 11-ą vietą

Slovakijoje vykusiame Europos moterų mažojo regbio (regbis-7) čempionato „Conference 1“ diviziono turnyre Lietuvos rinktinė užėmė 11-ą vietą.

A. Bogdanova pranoko visus vyrus Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius čempionate (7)

Vilniuje vykusiame Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius apvalioje aikštėje čempionate triumfavo Alisa Bogdanova. Vienintelė šiose varžybose dalyvavusi moteris atrankoje surinko 108, o finale 44 taškus.

DELFI sporto centre pratybose triūsiančios pasaulio kurčiųjų paplūdimio tinklinio čempionės: viena be kitos negalime

Iki kurčiųjų olimpinių žaidynių Turkijoje liko mažiau nei mėnuo, todėl dabar tinklininkėms Ingridai Milkintaitei ir Birutei Aleknavičiūtei yra pats darbymetis. Pasaulio kurčiųjų paplūdimio tinklinio čempiones sutikome sostinės DELFI sporto centre, kuris tapo antrais sportininkių namais.