L. Urbšys po plaukimo rungties buvęs 11 pozicijoje visą distanciją įveikė per 4 val. 55 min 8 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė 32–ąją vietą. L. Urbšiui tai buvo pirmasis kontrolinis startas prieš rugsėjo mėnesį Prancūzijoje vyksiantį ilgo nuotolio triatlono čempionatą, kuriame reikės varžytis „Ironman“ distancijoje (3,8 km plaukimas – 180 km dviratis – 42 km bėgimas).

Kitas Danijoje gyvenantis lietuvis A. Rokas finišo liniją kirto po 5 val. 49 min. 29 sek. bei užėmė 209–ąją vietą.

Varžybas laimėjo D.Britanijoje besitreniruojantis lenkas Tomasz Gagola, sumušęs trasos rekordą ir nuotolį įveikęs per 4 val. 5 min 17 sek.