Mūsiškė fechtavimosi rungtyje buvo 5-a (880 tšk.), plaukime - 12-a (1064), jojime - 1-a (1200), o bendroje bėgimo ir šaudymo rungtyje - 2-a (2228). Lemiamoje rungtyje lietuvė finišavo 30 sek. vėliau už konkurentę.

Trečioje pozicijoje liko ukrainietė Irina Chochlova (5344), kuri nuo L. Asadauskaitės atsiliko vos 18 taškų.

„Žinojau, kad esu pakankamai greita tam, kad iš devintos vietos pakilčiau iki prizininkių. Tai man yra pavykę atlikti ir anksčiau. Esu labai laiminga iškovojusi sidabro medalį. Smagu taip sugrįžti į sportą, po metų pertraukos dėl motinystės atostogų.

Varžybos buvo sunkios. Plaukimo rungtyje padariau falšstartą ir tai man kainavo 40 taškų arba 10 sekundžių bėgimo ir šaudymo rungtyje. Tačiau Margaux vis tiek būčiau nepavijusi. Man labai patiko varžybų vieta. Šaunu buvo lenktyniauti miesto gatvėmis, stebint žiūrovams“, - po finišo sakė L. Adauskaitė.

Moterų varžybų prizininkės

1. Margaux Isaksen (JAV) - 5552 taškai
2. Laura Asadauskaitė (Lietuva) - 5372
3. Irina Chochlova (Ukraina) - 5344

J.Kinderis liko šeštas

Vyrų varžybose dalyvavęs Lietuvos atstovas Justinas Kinderis užėmė šeštą vietą. Jis surinko 5700 taškų ir nuo nugalėtojo italo Pierpaolo Petroni atsiliko 152 taškais. J. Kinderis fechtavimosi (832 tšk.), jojimo (1160) ir bėgimo bei šaudymo (2448) rungtyse buvo 8-as, o plaukime (1260) - 10-as.