Iš lietuvių delegacijos geriausiai pasirodė ir savo amžiaus grupės (U17) čempionu tapo Leonardas Kalininas.

Jaunojo lietuvio pasirodymas šiame čempionate buvo pavyzdinis – pogrupyje įveikęs visus priešininkus L. Kalininas gavo antrąjį varžybų reitingą ir toliau kovodamas atkrintamąjame etape finalą pasiekė 4 priešininkus sutriuškinęs didesniu nei 6 dūrių skirtumu. Tik finale sutiktas danas Tobias Jeppesenas buvo vertas ilgos ir atkaklios kovos, kuri baigėsi L. Kalinino pergale 15:14.

Nors daugiau medalių lietuviai nepelnė, tačiau paminėjimo verti šie rezultatai špagininkų, kurie pateko tarp 32-jų geriausiųjų:

U20 vaikinų grupėje (101 dalyvis) Matas Bartaška buvo 26-as, Algirdas Fitkevičius 28-as, Rokas Jukna 29-as.
U20 merginų grupėje (70 dalyvių) Olivija Mašalo užėmė 18-ą vietą.
U17 vaikinų grupėje (88 dalyviai) Dominykas Činga buvo 24-as.
U14 vaikinų grupėje (55 dalyviai) Daniel Filipovič iškovojo 10-ą vietą
U14 merginų grupėje (49 dalyvės) Lurdė Grabovskytė buvo 13-a, Monika Rėkutė 23-a, Egle Rauktyte 30-a, Grėtė Bingelytė 32-a.

Jaunimo amžiaus grupėje (U20) kovojo ir komandos. Merginų ekipa (Erika Mackoit, Olivija Mašalo, Loreta Michnovič, Karolina Štreimikytė) tarp 7 komandų turėjusi realius šansus kovoti dėl medalių, apmaudžiai (44:45) nusileido Latvijos špagininkėms, tačiau kovoje dėl 5-os vietos užtikrintai (45:36) įveikė Danijos sportininkes.

Vaikinų komandai (Matas Bartaška, Rokas Jukna, Povilas Markevičius, Arnas Salokas) sekėsi prasčiau. Kovoje dėl vietos pusfinalyje jie taip pat 1 tašku (31:32) nusileido Švedijos fechtuotojams, ir pralaimėję likusias kovas užėmė paskutinę vietą tarp 8 komandų.

L. Kalinino aukso medalis papildo gražią lietuvių medalių kolekciją, iškovotą Šiaurės šalių regiono varžybose. Šiais metais Viktoras Salėtis veteranų virš 40 metų amžiaus grupėje tapo čempionu, o 2015 m. Tomas Krasikovas suaugusiųjų čempionate pelnė bronzą, moterų ekipa – sidabrą.