Varžybose dalyvavo 13 Lietuvos šaulių ir iškovojo 3 sidabro ir 1 bronzos medalius.

Pneumatinio pistoleto rungtyje moterų jaunimo grupėje Gabrielė Karandaitė užėmė II-ąją vietą surinkusi 363 taškus.

Mažo kalibro šautuvo gulomis rungtyje moterų grupėje Margarita Belochvostova užėmė III-iąją vietą (582 tšk.), Kristina Paliokaitė liko 6-oje vietoje, surinkusi 573 taškus. Merginų grupėje Viktorija Derkintytė – 9 vieta, Jolanta Jancevič - 10 vieta. Vyrų grupėje aštuntu numeriu patekęs į finalą Rimvydas Spėčius liko 5-oje vietoje.

50 m. trijų padėčių (klupint, gulint, stovint) šautuvo rungtyje Rimvydas Spėčius finale iškovojo II-ąją vietą. Moterų grupėje į finalą patekusios Kristina Paliokaitė ir Margarita Belochvostova, liko 4-oje ir 6-oje vietose. Merginų grupėje Jolanta Jancevič – 10 vieta, Viktorija Derkintytė – 12 vieta.

Mažo kalibro pistoleto 30+30 rungtyje merginų grupėje Ernesta Mikalauskaitė užėmė II-ąją vietą (545 tšk.), Inga Šilduajevaitė – 6 vieta (507 tšk.) Gabrielė Karandaitė – 7 vieta (500 tšk.). Moterų grupėje Jekaterina Ždanova po pusfinalio liko 6-oje vietoje, Viktorija Grigaliūnaitė – 15 vietoje.

50 m. laisvo pavyzdžio mažo kalibro pistoletu vyrų grupėje Giedrius Žilėnas užėmė 9 vietą (507 tšk.), Jaroslav Suchovej - 14 vietą (473 tšk.). Jaunių grupėje Lukas Lešinskas užėmė 8 vietą surinkęs 495 taškus. Greitošaudos rungtyje vyrų grupėje Giedrius Žilėnas – 10, Jaroslav Suchovej – 11 vietos.

Varžybų metu pirmą kartą susitiko Lietuvos, Latvijos ir Estijos šaudymo sporto sąjungų prezidentai, kurio metu buvo aptartas šaudymo sporto Baltijos šalių bendradarbiavimo stiprinimas ir plėtra. Susitikimo metu buvo priimtas sprendimas „Baltijos Taurės 2014“ varžybas vykdyti Lietuvoje.