Antrame rate J. Eidukonytės varžove bus šešioliktą reitingą turinti atrankoje turinti 20-metė lenkė Barbara Sobaszkiewicz, kuri tarp pajėgiausių planetos tenisininkių užima 805-ą vietą.

Turnyro Roterdame prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.

J.Mikulskytė ir A.Paražinskaitė - tarptautinio jaunių teniso turnyro Šiauliuose nugalėtojos

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) turnyro "Šiauliai Mayors Cup 2011" merginų dvejetų varžybas laimėjo vietos teniso mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė poroje su este Elisa Mai Koonik, finale 6:2, 0:6, 10:3 įveikusios lenkes Magdaleną Frech ir Justyna Pajak.

Vienetų varžybų pusfinalyje J. Mikulskytė 6:4, 3:6, 5:7 nusileido būsimajai turnyro nugalėtojai Akvilei Paražinskaitei.

Trečioji turnyro raketė sostinės tenisininkė finale 6:0, 6:4 nugalėjo Estijos atstovę Eriką Hendsel.

Vaikinų vienetų varžybų nugalėtoju tapo favoritas ukrainietis Aleksandras Lebedinas, finale 6:1, 3:6, 6:2 privertęs pasiduoti antrą pagal reitingą estą Markusą Kernerį.

Vaikinų dvejetų varžybose triumfavo lenkai Kamilas Gajewskis ir Szymonas Walkowas, 6:2, 7:6 (7:3) įveikę Ilją Fomkiną bei Kristapą Lapinį iš Latvijos.

Tarptautiniame jaunių turnyre Šiauliuose dalyvavo dvylikos valstybių tenisininkai.