J. Jefimovos treneris gina savo auklėtinę: meldoniumą ji nustojo vartoti gruodį

 (131)
Julija Jefimova ir jos komanda niekaip nepripažįsta mestų kaltinimų dėl dopingo vartojimo. Keturis kartus pasaulio plaukimo čempionės treneris Dave‘as Salo taip pat gina savo auklėtinę.
© AP/Scanpix

„Julija meldoniumą nustojo vartoti gruodžio mėnesį, kuomet jis buvo įtrauktas į draudžiamų medžiagų sąrašą. Ji man atsiuntė pranešimą, kuriame tvirtino, kad nuo gruodžio jo nevartoja“, – swimswam.com tikino amerikietis.

Kadangi tai jau antras kartas, kai 23-ejų metų Rusijos plaukikė įkliuvo vartojusi neleistinus preparatus, jos sportinė karjera jau gali būti baigta.

„Aš niekada jokių preparatų savo sportininkams neduodu. Manau, kad nei vienam jaunam sportininkui nereikalingi jokie priedai. Niekada nesiūliau vaikams ką nors vartoti, visi žino mano poziciją šiuo klausimu“, – savo nuomonę išdėstė D. Salo.

Meldoniumas draudžiamu preparatu tapo nuo 2016 metų sausio 1-os dienos.
Nuo to laiko garsiausiai nuskambėjo Rusijos sportininkų teigiami dopingo testai.

Paaiškėjo, kad dopingą vartojo tenisininkė M. Šarapova, greitojo čiuožimo meistras Pavelas Kuližnikovas, greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovai Semionas Jelistratovas ir Jekaterina Konstantinova, dailiojo čiuožimo olimpinė čempionė Jekaterina Bobrova, tinklininkas Aleksandras Markinas, dviratininkas Eduardas Vorganovas ir biatlonininkas Eduardas Latypovas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

„Šviesos“ rankininkai pasirodymą Baltijos lygoje baigė nesėkme

Baltijos vyrų rankinio čempionato B grupės rungtynėse sekmadienį Vilniaus „Šviesos“ komanda namuose 24:36 (13:16) pralaimėjo Gintaro Savukyno treniruojamai „Riihimaen Cocks“ (Suomija) ekipai.

„Rokiškio“ ledo ritulininkai antrą kartą iš eilės nugalėjo „Geležinį vilką“

Lietuvos ledo ritulio čempionate sekmadienį „Rokiškio“ klubas namuose 8:2 (1:0, 0:0, 7:2) nugalėjo Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipą.

Lietuvos slidininkų duetas pasaulio čempionate užėmė 20-ąją vietą

Suomijoje vykstančio pasaulio slidinėjimo čempionato vyrų sprinto estafetės 6 x1,3 km varžybose Lietuvos duetas Modestas Vaičiulis ir Tautvydas Strolia užėmė 20-ąją vietą.

Biatlonininkė G. Leščinskaitė pasaulio jaunių čempionate užėmė 42-ąją vietą

Slovakijoje vykstančio pasaulio jaunių (iki 19 metų) ir jaunimo (iki 21 metų) biatlono čempionato jaunimo merginų 10 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį lietuvė Gabrielė Leščinskaitė užėmė 42-ąją vietą.

„Kings of Kings“ bušido turnyre Latvijoje pergale džiaugėsi R. Avlasevičius

Šeštadienį Rygoje (Latvija) vykusiame „Kings of Kings“ (KOK 44) bušido turnyre iš penkių Lietuvos kovotojų pergale džiaugėsi tik Raimondas Avlasevičius.