Italijos rinktinė įveikė lietuvių krepšininkus

(13)
Trečiadienio vakarą Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšinio arenoje susigrūmė Lietuvos ir Italijos rinktinės. Laimė Tautų turnyro rungtynėse nusišypsojo italams, kurie mūsų šalies rinktinę įveikė rezultatu 80:85. Italijos rinktinė laimėjo ir pirmąjį mačą Trieste (80:64).
Abiejose komandose stipriausi krepšininkai šį kartą nežaidė. Lietuvos rinktinėje nedalyvavo legioneriai iš Ispanijos - Šarūnas Jasikevičius, Saulius Štombergas ir Mindaugas Timinskas, kadangi čempionate nenumatyta pertrauka.

Komandoje pasižymėjo debiutantas Rimantas Kaukėnas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Lenkų bėgikas laimėjo sunkiausias pasaulyje lenktynes – Spartatloną

Lenkų bėgikas Andrzejus Radzikowskis šeštadienį pirmąkart laimėjo istorines Spartatlono lenktynes, įveikęs 245,3 km distanciją per 23 val. 1 min. 13 sekundžių.

Lietuvos šokėjų poros – pasaulio reitingo viršūnėje

Rugsėjo mėnesį prasidėjęs naujas sportinių šokių sezonas Lietuvos atstovams žada kaip niekada daug pergalių. Pirmus tris naujo sezono savaitgalius Lietuvos šokėjai aktyviai dalyvavo įvairiose tarptautinėse varžybose, kuriose tapo prizininkais ir finalininkais.

Nuo patirtų ringe traumų mirė 25-erių metų škotų boksininkas M. Towellas (40)

Škotijoje medikams nepavyko išgelbėti 25-erių metų boksininko Mike‘o Towello gyvybės. Išvakarėse Glazgo „Radisson Blu“ viešbutyje buvo surengtas bokso turnyras, kuris ir baigėsi kraupiu incidentu ir buvo nutrauktas. Po penktame raunde pralaimėtos kovos M. Towellas komos būsenos buvo išgabentas į ligoninę, kur penktadienio vėlų vakarą vietos laiku mirė.

Lietuviai orientavimosi sporto kalnų dviračiais pasaulio taurės finaliniame etape – tarp 10-ies stipriausiųjų (1)

Kaune vykstančiame orientavimosi sporto kalnų dviračiais pasaulio taurės finaliniame etape penktadienį vyko ilgos trasos varžybos.

Lietuva jau turi tarptautinius standartus atitinkančią slidinėjimo trasą (8)

Lietuvos slidininkai pastaruoju metu gyvena džiugesnėmis nuotaikomis. Po ilgų projektavimo darbų bei trasos planavimo procedūrų Tarptautinė slidinėjimo federacija (FIS) homologavo 1,1 km (sprinto) ir 2,5 km slidinėjimo distancijas Ignalinoje.