Irkluotojos I. Adomavičiūtė ir M. Valčiukaitė triumfavo Baltijos čempionate

(2)
Trakuose vykusiame Baltijos šalių irklavimo čempionate Lietuvos ir Latvijos rinktinės iškovojo po 44 medalius. Komandų įskaitoje aukščiau atsidūrė Lietuvos irkluotojai, pelnę 21 aukso medalį. Kaimynai pelnė 13 aukščiausios prabos apdovanojimų.
Ieva Adomavičiūtė ir Milda Valčiukaitė

Estijos irkluotojai iškovojo 22 medalius, o auksinių tarp jų buvo šeši.

Varžybose jėgas taip pat išbandė keletas Izraelio įgulų, kurioms atiteko du bronzos medaliai.

Iš garsiausių Lietuvos irkluotojų varžybose šį kartą dalyvavo olimpinė prizininkė Milda Valčiukaitė ir jos porininke neseniai vėl tapusi Ieva Adomavičiūtė. Šios sportininkės ir penktadienį, ir šeštadienį tvirtai laimėjo porinių dviviečių valčių varžybas.

Be to, vyrų vienviečių varžybose abi dienas geriausiai pasirodė nuolatinis Lietuvos rinktinės narys Dominykas Jančionis.

Baltijos šalių čempionatas kai kuriems Lietuvos irkluotojams buvo generalinė repeticija prieš kitą savaitę Plovdive (Bulgarija) vyksiantį 2017 metų pasaulio jaunimo (iki 23 metų) čempionatą.

Į Bulgariją vyksiančios Viktorija Vareikaitė ir Ieva Medelinskaitė Trakuose tvirtai laimėjo jaunimo amžiaus grupės porinių dviviečių varžybas, o vienvietę irkluojantis Artūras Muravjovas dukart nusileido tik D. Jančioniui.

Lietuvos irklavimo federacijai Baltijos šalių varžybos buvo paskutinė repeticija prieš rugpjūčio 2-6 dienomis Trakuose vyksiantį 2017 metų pasaulio jaunių (iki 19 metų) čempionatą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Kovotojas S. Maslobojevas pralaimėjo kovą dėl WKN Europos čempiono diržo

Ketvirtadienį Čekijoje vykusio kikbokso vakaro „Yangames Fight Night“ kovoje dėl Pasaulio kikbokso tinklo (WKN) Europos sunkaus svorio kategorijos čempiono diržo lietuvis Sergejus Maslobojevas pralaimėjo 34-erių metų čekui Ondrejui Hutnikui.

Olimpiniame festivalyje Lietuvos plaukikė liko per plauką nuo medalio (2)

Europos jaunimo vasaros olimpiniame festivalyje medalių Lietuvai dar teks palaukti. Ketvirtadienį 100 m krūtine finale plaukusi Kotryna Teterevkova finišavo ketvirta, kaip ir abiejuose atrankos plaukimuose.

Dar kartą Lietuvos rekordą pagerinęs D. Rapšys prasibrovė į pasaulio čempionato finalą (6)

Vengrijos sostinėje vykstančiame pasaulio čempionate 22-ejų metų Danas Rapšys ištesėjo duotą pažadą. Ketvirtadienį 200 m plaukimo nugara pusfinalyje panevėžietis distanciją įveikė per 1 min. 56,11 sek., antrą kartą per dieną pagerino mūsų šalies rekordą ir, bendroje įskaitoje užėmęs 8-ą vietą, penktadienį plauks finale (18.40 val.).

Kanojininkas V. Korobovas pateko į pasaulio jaunimo čempionato finalą

Ketvirtadienį Rumunijoje prasidėjusio pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionato jaunimo vaikinų vienviečių kanojų 1000 m distancijos trečiajame pusfinalyje Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas užėmė antrąją vietą ir pateko į finalą.

Lietuvos paplūdimio tinklininkės kovos dėl kurčiųjų olimpinių žaidynių aukso (2)

Lietuvės Birutė Aleknavičiūtė ir Ingrida Milkintaitė pateko į Samsune (Turkija) vykstančių kurčiųjų olimpinių žaidynių moterų paplūdimio tinklinio turnyro finalą.