Aukso medalius iškovojo Lina Kudrickė (bikini -169 cm, Šiaulų „Fit House“) ir Laura Stalinkevičiūtė (jaunimo bikini iki 20 m., Marijampolės „Tauras“), kuri taip pat laimėjo sidabro medalį moterų bikini -162 cm kategorijoje.

Sidabro medaliais pasipuošė Justė Tamašauskaitė (bikini -172 cm, Šiaulių „Fortūna“), Deividas Gužys (vyrų klasikinė figūra -175 cm, „Tauras“) ir Skaistė Daniulevičiūtė (jaunimo bikini iki 23 m, ūgio kategorija -160 cm, Vilniaus „Dubinas team“), kuri laimėjo bronzos medalį ir moterų bikini -160 cm kategorijoje.

Bronzą laimėjo Audrius Petrėnas (klasikinis kultūrizmas +180 cm, Šiaulių „Sporto kodas“) ir Tadas Čeponis (jaunimo klasikinis kultūrizmas, „Tauras“).

Per žingsnį nuo medalininkų liko Justas Poliakus (kultūrizmas -85 kg, „Fortūna“) ir Vilius Petrik (jaunimo kultūrizmas, „Tauras“), kurie buvo ketvirti.

Į finalininkų gretas pateko ir šeštas vietas užėmė Indrė Bagdonė (kūno fitnesas +168 cm), Simonas Pužas (vyrų figūra -182 cm, abu – „Tauras“) ir Vytautas Elmonas („Games“ klasikinis kultūrizmas iki 175 cm, „Dubinas team“).

Per žingsnį nuo finalo liko ir septintas vietas užėmė Evelina Žiogienė (moterų figūra -163 cm) ir Asta Kaukaitė (bikini +172 cm, abi – „Tauras“). Aštuntas buvo Darius Janušauskas (kultūrizmas +100 kg, Kauno „City gym“), devintas – Giorgi Mačavariani (kultūrizmas +100 kg, Vilniaus „Sky gym“).

Laura Maslauskienė, Vilma Širvytė – Geštautienė (abi – Jurbarko „Progresas“) , Anastasija Sidorevič (Vilniaus „Fitness LT“) ir Mindaugas Urbaitis (N. Akmenės „Partinisgym“) atrakos kategorijose nepraėjo.

Lietuvos delegatais šiame čempionate buvo 3 tarptautinės kategorijos teisėjai – Sandra Martinkienė, Rinaldas Česnaitis ir Eglė Raščiūtė.

Čempionate dalyvavo per 1200 sportininkų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)