Ši ekipa finale 26:14 (12:7) nugalėjo kitą Didžiosios Britanijos ekipą „Lions“.

Antrasis iš eilės laimėtas „Grand Prix“ čempionato etapas leido „Royals“ komanda nugalėjo ir absoliučioje pirmenybių įskaitoje. Ji per tris etapus surinko 52 taškus. Antrą vietą galutinėje rikiuotėje užėmė bronzą Gdynėje iškovojusi Rusija (50 tšk.), trečiąją – „Lions“ (46 tšk.) regbininkai.

Europos čempionės titulą praradusi Prancūzija (44 tšk.) Gdynėje užėmė tik septintąją vietą ir bendroje įskaitoje liko ketvirta.

Praėjusiais metais į Europos elitą sugrįžusi Lietuvos regbio-7 rinktinė prarado vietą tarp 12 stipriausių Europos ekipų ir kitąmet varžysis A divizione.

Etape Gdynėje lietuviai liko 12-i. Mūsiškiai sekmadienį rungtynėse dėl 9-12 vietų 12:31 (0:12) pralaimėjo daugkartinei Europos čempionei Portugalijai. Lietuviams po 5 taškus pelnė Žygimantas Radžius ir Alanas Alasauskis, 2 – Donatas Vilimavičius.

Mače dėl 11-12 pozicijų Lietuvos regbininkai 7:27 (0:17) nusileido Lenkijos komandai. 5 taškus Lietuvai pelnė Eimantas Jatautas, 2 – Alanas Alasauskis.