Europos moterų šachmatų čempionate – antra iš eilės 15-metės M. Šibajevos pergalė

(8)
Rygoje (Latvija) vykstančio Europos moterų šachmatų čempionato aštuntame ture trečiadienį 15-metė Lietuvos atstovė Marija Šibajeva (ELO koeficientas - 2011) baltomis figūromis nugalėjo Katriną Ivanovą iš Latvijos (1340) ir iškovojo antrą pergalę iš eilės.
Marija Šibajeva
© Organizatorių nuotr.

Lietuvė Deimantė Daulytė (2443) sužaidė lygiosiomis su turke Kubra Ozturk (2261), o Salomėja Zaksaitė (2357) pralaimėjo rusei Jevgenijai Ovod (2382).

Po aštuonių turų S. Zaksaitė (4 tšk.) užima 74-ą vietą, D. Daulytė (4 tšk.) yra 86-a, o M. Šibajeva (3 tšk.) rikiuojasi 123-ia.

Pirmauja po 6,5 taško turinčios gruzinė Nana Dzagnidzė (2528) ir rusė Aleksandra Goriačkina (2452).

Devintame ture S. Zaksaitė ir D. Daulytė savo jėgas išmėgins tarpusavyje, o M. Šibajeva žais su latve Renate Vidruska (2093).

Čempionate varžosi 144-ios šachmatininkės.

Europos moterų šachmatų čempionatas baigsis po 11-os turų balandžio 22-ą dieną.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

20-metis ieties metikas E. Matusevičius įspūdingai pagerino Lietuvos rekordą (3)

Lietuva turi naują lengvosios atletikos žvaigždę: 20-metis ieties metikas, 2015 metų Europos jaunimo čempionato prizininkas Edis Matusevičius pasiektu rezultatu šokiravo sporto pasaulį.

Lietuvos penkiakovininkėms duris į pasaulio taurės etapo finalą atvėrė puikūs fechtavimo įgūdžiai

Džonkuve (Lenkija) prasidėjo 2017 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės IV etapas, po kurio paaiškės visi turnyro finalo, kuris birželio 22-24 dienomis vyks Vilniuje, dalyviai. Ketvirtadienį Lenkijoje vyko moterų atrankos varžybos, kurių barjerą peržengė visos trys Lietuvos atstovės - Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė ir Lina Batulevičiūtė.

Lietuvos plaukimo žvaigždė R. Meilutytė Bratislavoje tikrins jėgas keturiose rungtyse (2)

Rūta Meilutytė, Agnė Šeleikaitė ir Beatričė Kanapienytė dalyvaus jau 55-ą kartą rengiamose „Grand Prix Slovakia“ varžybose, kurios vyks gegužės 26-28 dienomis Bratislavoje.

Europos pirmenybėse olimpiniai vicečempionai S. Ritteris ir M. Griškonis vėl irkluos kartu (1)

Penktadienį Račicėse (Čekija) prasidės 2017 metų Europos suaugusiųjų irklavimo čempionatas. Turnyro išvakarėse buvo kiek pakoreguota Lietuvos rinktinės sudėtis.

„Defi Kite“ varžybose vyko įnirtinga jėgos aitvarų profesionalų kova

Prancūzas Nicolas Parlier antradienį, gegužės 22 dieną, Prancūzijos Griuisano mieste be vargo įveikė savo tautietį Alexą Mazellą iš iškovojo prestižinį „Defi Kite“ jėgos aitvarų sporto trofėjų.