Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje sukaupė didžiulę persvarą ir užtikrintai laimėjo. Beje, vilniečiai patyrė didžiausią nesėkmę savo grupėje ir atsidūrė paskutinėje vietoje tarp 10 komandų.

Kitaip klostėsi ULEB Eurolygos startas Kauno "Žalgiriui", kuris pralaimėjo tituluotai Bolonijos "Paf" ekipai tik po atkaklios kovos 85:91 (49:49). Italai, kurių gretose rezultatyviai žaidė buvęs žalgirietis Eurelijus Žukauskas, lemiamą persvarą įgijo trečiajame kėlinyje, tačiau pabaigoje kauniečiai buvo sumažinę skirtumą iki trijų taškų - 85:88. Deja, likus 14 sek., tolimas T.Masiulio metimas buvo netaiklus.

Po savaitės Lietuvos klubai rungtyniaus savo aikštėse.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.