Europos klubų krepšinio turnyrus Lietuvos klubai pradėjo nesėkmingai

(9)
Abu pajėgiausi Lietuvos vyrų krepšinio klubai ketvirtadienį nesėkmingai pradėjo Europos turnyrus, pralaimėję pirmąsias rungtynes išvykose, nors ir skirtingu stiliumi. Šalies čempionai Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai FIBA Suprolygos pirmajame mače patyrė triuškinamą pralaimėjimą Berlyne, nusileidę Vokietijos čempionei "Alba" net 70:95 (29:51).
Kauno "Žalgiris"
Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje sukaupė didžiulę persvarą ir užtikrintai laimėjo. Beje, vilniečiai patyrė didžiausią nesėkmę savo grupėje ir atsidūrė paskutinėje vietoje tarp 10 komandų.

Kitaip klostėsi ULEB Eurolygos startas Kauno "Žalgiriui", kuris pralaimėjo tituluotai Bolonijos "Paf" ekipai tik po atkaklios kovos 85:91 (49:49). Italai, kurių gretose rezultatyviai žaidė buvęs žalgirietis Eurelijus Žukauskas, lemiamą persvarą įgijo trečiajame kėlinyje, tačiau pabaigoje kauniečiai buvo sumažinę skirtumą iki trijų taškų - 85:88. Deja, likus 14 sek., tolimas T.Masiulio metimas buvo netaiklus.

Po savaitės Lietuvos klubai rungtyniaus savo aikštėse.

Debiutas: M. Armalis pirmą kartą vilkėjo NHL klubo marškinėlius

Lietuvos rinktinės vartininkas Mantas Armalis debiutavo Šiaurės Amerikos Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) rungtyniaujančio San Chozė „Sharks“ klubo sudėtyje. Priešsezoniniame mače Švedijoje užaugęs lietuvis praleido vieną įvartį, o „rykliai“ po pratęsimo šventė pergalę prieš Vankuverio „Canucks“.

Jonavoje vyks tradicinis tarptautinis moterų tinklinio turnyras

Penktadienį ir šeštadienį Jonavoje vyks 22-ą kartą rengiamas tarptautinis moterų tinklinio A. Ogonausko atminimo taurės turnyras. Jame varžysis po dvi Lietuvos ir Latvijos komandas.

Šiauliuose vyks svarbiausias metų Lietuvos regbio mūšis (1)

Šeštadienį (spalio 1-ą d.) Šiaulių Zoknių regbio stadione bus karšta. Būtent čia vyks lemiamos ir intriguojančios dviejų Šiaulių grandų rungtynės dėl regbio TOP lygos nugalėtojo vardo.

M. Žiūkas sportinio ėjimo varžybose Kinijoje užėmė aštuntą vietą (3)

Kinijoje baigėsi keturių etapų sportinio ėjimo varžybos „Around Taihu“: rugsėjo 25 d. – 20 km (Taihu), rugsėjo 26 d. – 10 km (Mudu), rugsėjo 27 d. – 10,5 km (Yuanboyuan), rugsėjo 28 d. – 10 km (Dongshan).

Paaiškėjo Lietuvos rankinio federacijos taurės turnyro dalyviai (1)

Tapo aišku, kurios komandos 2016–2017 metų sezone varžysis dėl Lietuvos rankinio federacijos įsteigtos taurės.