Šeštadienį pirmame atkrintamųjų varžybų rate Agnieška Paškevič ir Jekaterina Kovalskaja 39 minutes trukusioje trijų setų kovoje 1-2 (21:18, 9:21, 9:15) nusileido ukrainietėmis Anastasijai Volosian ir Lidijai Olijnik.

Aštuntfinalyje ukrainiečių laukia Čekijos atstovės Tereza Kotlasova ir Marie-Sara Stochlova.

Po ryte pasibaigusių vaikinų turnyro šešioliktfinalio mačų paaiškėjo, kad pergalingą rungtyniaujantys lietuviai Audrius Knašas ir Aurimas Mazūras aštuntfinalyje susitiks su Graikijos paplūdimio tinklininkais Dmitrios Chatzinikolaou ir Stafanu Kostaglou.

Ir lietuviai savo varžovus įveikė pakankamai lengvai – per 32 minutes rezultatu 2-0 (21:16, 21:12).

Ketvirtfinalyje Lietuvos paplūdimio tinklininkų varžovais bus Latvijos atstovai Michailas Samoilovas ir Aleksandras Nasonovas, aštuntfinalyje 2-1 (21:19, 13:21, 15:10) įveikę kitą latvių duetą Rihardą Lazdinį bei Erviną Abomą.

Rygoje vykstančiame Europos jaunių paplūdimio tinklinio čempionate kovas pradėjo po 32 vaikinų ir merginų poras.