Geriausiai merginų sprinto lenktynėse sekėsi Nedai Bukovskytei. Ji 1100 m atrankoje nušliuožė per 4 minutes 8,09 sekundės ir užėmė 37-ą vietą. Iki išsvajotojo 30-uko, kuris toliau tęsė kovą dėl medalių, jai pritrūko 5,51 sekundės.

Silvija Adamonytė nuotolį atrankoje įveikė per 4 minutes 14,40 sekundės ir liko 46-a tarp 69-ių dalyvių.

Čempione tapo rusė Olga Kučeruk, finale aplenkusi prizininkėmis tapusias vokietę Antoniną Frabel ir norvegę Martinę Lorgen Ovrebust.

Vaikinų atrankos varžybose (1335 m) Rokas Vaitkus (3 min. 59,07 sek.) tenkinosi 55-a pozicija, o Deividas Kliševičius (4:16,34) liko 66-as tarp 80-ies atletų.

Aukso medalis atiteko norvegui Petteriui Stekstonui, sidabrą ir bronzą iškovojo prancūzai - atitinkamai Martinas Collet ir Matisas Bouscarra Gaubert'as.

Festivalio kalnų slidinėjimo varžybų vaikinų slalomo rungtyje nepasisekė antro nusileidimo nebaigusiam Kasparui Gudžiui, kuris po pirmo bandymo buvo 68-as.

Beje, abusyk sėkmingai trasą įveikti pavyko vos 43 sportininkams iš 110 startavusių.

Čempionu tapo austras Raphaelis Haaseras (1:28,05), antras liko bulgaras Albertas Popovas (1:29,51), o trečia vieta džiaugėsi vokietis Adrianas Meisenas (1:29,75).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)