Živilė finišavo trečia (1 val. 31 min. 40 sek.), o Monika - penkta (1:32.39). Živilės rezultatas yra naujas Lietuvos jaunimo (iki 23-ejų metų) amžiaus grupės rekordas.

Trečia komandos narė Ieva Šukevičiūtė liko 25-a (1:56.32).

Podebraduose vyko ir tarpvalstybiniai ėjimo mačai. Tarp moterų be konkurencijos pirmavo lietuvės (3), antrą vietą užėmė Prancūzija (11), trečią Lenkija (13).

Jaunimo grupėje Austėja Kavaliauskaitė 10 km nuotolyje pagerino geriausią Lietuvos 16-mečių rezultatą (rekordai oficialiai neregistruojami) - 50 min. 15 sek. ir užėmė devintą vietą. Aušrinė Kuzmickaitė finišavo šešiolikta (52.32), Dovilė Bašinskaitė - 23-ia (54.22). Devynių komandų tarpvalstybiniame mače mūsų merginos užėmė trečią vietą (17), nusileidusios tik prancūzėms (4) ir lenkėms (9).

Jaunės žingsniavo 5 km. Toma Dailidonytė buvo ketvirta (25.46), Urtė Gudzikaitė - devinta (27.55).

Lietuvos vyrai rungtyniavo kukliau. 20 km Genadijus Kozlovskis baigė 15-as (1:26.55), Darius Jezepčikas - 31-as (1:35.53). Dešimties komandų tarpvalstybiniame mače mūsiškiai buvo ketvirti (25). Juos pralenkė Prancūzijos (3), Vengrijos (15) ir Švedijos (21) ėjikai.

Jaunuolių grupėje Lietuva užėmė septintą vietą (28). Pirmavo Prancūzija (4), Lenkija (10) ir D. Britanija (12).

Individualiai 10 km distancijoje Arminas Rudenka buvo 23-ias (49.14), Paulius Juozaitis - 25-as (50.19), Arnoldas Liutinskis - 29-as (51.52).

Po pusantro mėnesio geriausi ėjikai vėl rinksis Podebraduose. Gegužės 21-ą dieną ten vyks Europos sportinio ėjimo taurės varžybos.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.